ÖnerilerPC

Epic Games’in Bu Zamana Kadar Verdiği Oynamaya Değer Ücretsiz Oyunlar – Bölüm 2

Epic Games’in Bu Zamana Kadar Verdiği Oynamaya Değer Ücretsiz Oyunlar – Bölüm 2

Yaklaşık iki yıldır Epic Games ücretsiz oyun vermeye devam ediyor ve belirli bir süre daha devam edecek. Dönüp arkaya baktığımızda oyuncular, aldıkları birçok oyunu indirip denememişdir bile. Sizde bunlardan biriyseniz bu listeyi sizin için yaptık. Zamanında alıp bir kenara koyduysanız Epic Games’in dağıttığı en iyi ücretsiz oyunlar ikinci bölüme beraber göz atalım.

Inside

PLAYDEAD tarafından geliştirilmiş iki boyutlu bir bulmaca-platform oyunudur. Yayınlandığı 2016 yılı içerisinde birçok ödüle aday gösterildi ve Game Critics Awards “Yılın En iyi Bağımsız Oyunu” ödülünü kazandı. Bağımsız oyun türüne kazandırdığı mekanikler ile yeni oyunlara ilham kaynağı oldu ve birçok hayran edinmeyi başardı.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Frogwares tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından 2014 yılında yayınlanan macera ve gizem oyunudur. Oyun boyunca birbirinden farklı vakaları çözüyorsunuz. Sherlock’un olayı da bu değil mi zaten?

Hue

Curve Digital tarafından yayınlanan bulmaca-macera oyunudur. Oyunda bulunduğunuz bölgenin rengini değiştirerek iki boyutlu bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Listede fazla bulmaca oyunu olmuş olabilir ama emin olun hepsi farklı yapıda ve birbirinden eğlenceli.

Batman Arkham

Rocksteady Studios ve WB Games Montréal tarafından geliştirilen, DC Comics karakteri Batman’ı temel
alan bir aksiyon-macera video oyun üçlemesidir. Epic Games lego oyunları da dahil olmak üzere tüm Batman oyunlarını ücretsiz dağıttı. İlk oyunuyla beraber oyun dünyasına yeni dövüş mekanikleri kazandırarak akıllara kazanmış, son oyunuyla seriye Batmobile ekleyerek farklı bir hava katmıştır. Vaktiniz varsa tüm oyunlara fırsat verebilirsiniz.

Hello Neighbor

Dynamic Pixels tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından yayınlanan bağımsız yapım gizemli bulmacalı macera ve korku oyunudur. Komşunuzun bodrumunda ne sakladığını bulmak için gizlice evine girin ve olayları çözün.

Killing Flor 2

Sabre Interactive’in desteğiyle Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. 2009’un Killing Floor oyunun devamı niteliğindedir. Farklı oyun modları ile zombilere karşı koyun. Grafikler biraz eskise de denemeye değer bir yapım.

Shadow Tactics

Mimimi Productions tarafından geliştirilen ve Daedalic Entertainment tarafından yayınlanan bir gizlilik gerçek zamanlı taktiksel video oyunudur. Oyun Komando ve Desperados serilerine oldukça benzer. Oyunda sürekli diken üstünde durup save almanız ve başarıya giden yolda gerekirse onlarca kez yılmadan deneme yapmanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu