SCS Software, ETS2 ve ATS’ye Gerçekçiliği Arttıracak Özellik Ekliyor

SCS Software, sevilen oyunları ETS2 ve ATS'ye oyuncuların merakla beklediği özelliği sonunda ekliyor.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

SCS Software, American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 (ETS2) için yakında yayınlanacak olan 1.44 güncellemesinin ilk yeni özelliğini açıklamıştı. Geliştirici ekip oyuna eklenecek bu yeni güncelleme ile oyunu daha da gerçekçi hale getirecek yeni bir özellik ekleyecek.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oldukça canlı oyunlar. Sürekli eklenen yeni özellikler ve güncellemeler ile oyunculara oldukça fazla yeni deneyim sunuyor. Oyunların topluluğundan dün çıkan haberlere göre American Truck Simulator’da bulunan California eyaleti yeniden modellenecek ve oyuna eklenecek. Yapılan bu duyuruyla beraber SCS Software, her iki oyunu olumlu yönde etkileyecek yeni özelliğini duyurdu.

scs software

ETS2’de Tırlar Daha Gerçekçi Süspansiyonlara Sahip Yapacak

Her iki oyunu da severek oynayan oyuncuların uzun zamandır beklediği özellik nihayet her iki oyuna da ekleniyor. Oldukça uzun yollarda teslimat yapmak için kullandığımız tırlarımızın süspansiyon yüksekliğini ayarlayabileceğiz. Bu özellik, araç stabilitesini ve güvenliğini korumak için son derece önemli olan ve gerçekte de bulunan süspansiyon sistemlerini baz alacak. Geliştirici ekip bu özelliğin nasıl olduğunu gösteren bir video da yayınladı.

Oldukça uzun zamandır gelen güncellemeler ile güncellenmeye devam eden ETS2 ve ATS, bu açıdan çokta gerçekçi değillerdi. Bu güncelleme ile özellikle römorkleri ve dorseleri takarken ara sıra yaşanan bazı hatalarda düzeltilecek. Ayrıca bu güncellemeden hoşlanmayacak oyuncular için SCS Software, özelliği isteğe bağlı yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir