Fall Guys İçin Among Us’lı Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Hatırlıyorsanız, Fall Guys ve Among Us sosyal medya üzerinden birbirlerine göndermelerde bulunuyorlardı. Normal olarak biz oyuncular da bundan şüphelendik ve bu iki oyunun iş birliği içerisinde olduğunu iddia ettik. Görünen o ki, iddialarımız boşa çıkmamış.

Fall Guys yapımcısı Mediatonic 4. Sezon için sinematik fragman yayınladı. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla 4. Sezon gelecekte, yani 4041 yılında geçecek. Haritalardan ufak görüntüler gördük ve çok tatlı gözüküyor.

Fragmanın sonunda ise bir Fall Guys jelibonunun lava düştüğünü ve ardından ekranda “Fall Guy was ejected. 1 imposter remans” yazısı dikkatimizden kaçmadı. Evet! Gerçekten de Among Us Fall Guys’a geliyor. Tahminlerimiz doğru çıktı ama yine de detaylı bilgi edinemedik. İş birliğinin nasıl olacağına dair hiç bir açıklama yapılmadı.

Muhtemelen Mediatonic, yakında bu iş birliğinin detayına da girecektir. Büyük ihtimalle, oyuna imposter olup herkesi öldürmeye çalıştığınız ve ya Crewmate olup imposter’ı bulmaya çalıştığınız Among Us mod’u geliyor.

Fall Guys Sezon 4, PC ve PS4 için 22 Mart tarihinde başlayacak. Ayrıca Fall Guys bu yaz Xbox One, Xbox Series S|X ve Nintendo Switch için raflardaki yerini alacak…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir