Fall Guys’a Anti-Hile Sistemi Geliyor

Ersel İsmail İSLAM
Ersel İsmail İSLAM
2 Dk Okuma Süresi

Fall Guys’a Anti-Hile Sistemi Geliyor

Mediatonic’in popüler battle royale’i, büyük bir güncellemenin ardından sahte fasulyeleri durdurmak için Easy Anti-Cheat’i kullanacak.

Açıkçası Fall Guys’ı hiç oynamadım ama izlediğim videolarda birçok hileye şahit oldum ve bunun sıklığı neredeyse her 2-3 maçta bire kadar inmişti. Oynayanların tecrübesine dayanarak söylemem gerekirse ortalama dört maçta bir hileye denk geldiklerini söylediler ve bunun da oyunu daha sık oynamalarına engel olduğunu da eklediler. Oyuncular olarak biliyoruz ki, oyun farketmeksizin, o kadar çabalamamıza rağmen hileci birinin hak etmediği halde kazanması kadar sinir bozucu ve oyundan soğutan başka bir şey yoktur.

Fall Guys oyuncuları içinse yardım yolda gibi görünüyor:

Fall Guys’ı hilecilerden koruma görevini alacak olan Easy Anti-Cheat’in tecrübeli olduğunu Apex Legends, Rust, War Thunder gibi birçok oyundan biliyoruz.

Mediatonic önceki açıklamalarında hile yapanları maçtan önce tespit edip maçı öyle başlatacağını söylemişti, ancak bunun olduğuna dair herhangi bir kanıt görmedim de duymadım da. İzlediğim maçlarda eğer bir hileci kendisi hata yapıp elenmezse maçı sonuna kadar götürüyor. Engellerden kaçmak için uçanlar bile var. Fall Guys gibi neşeli bir rekabetçi oyunda bile hile çözmenin gerçekten çok zor olduğunu hatırlatmak isteriz. Her şeye rağmen umarım tacı kapan siz olursunuz, iyi oyunlar fasulyeler.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image