Fall Guys’a Yeni Güncelleme İle Yeni Yarış Teması Geliyor

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Çıktığı vakitlerde zirveden düşmeyen Fall Guys oyunu şu anda zirveyi kaptırmış durumda. Yapımcıları ise kısa zaman içinde yayınlayacakları güncelleme ile yeniden zirveyi kazanacaklarına inanıyorlar.

Fall Guys, Ağustos ayında piyasaya çıktığında muhteşem bir ivme kazanarak zirveye çıkmıştı. Ancak ilerleyen zamanda özellikle Among Us’ın etkisiyle popülaritesini kaybetti. Kısa süren popülaritenin ardından sert bir düşüş yaşayan oyunun bağımsız yapımcısı Mediatonic oyunlarını eski gücüne kavuşturmaya çalışıyor ve güce kavuşturma işini de aşağıdaki twitte okuyacağınız gibi gelecek olan güncellemeye bağlıyorlar denebilir.

Yakın zamanda gelmesi beklenen bu güncelleme ile bu işi başarabilirler mi göreceğiz. Güncelleme hakkında ise söylenene göre yeni bir boyut kazandırılmış, haritanın büyük bir kısmında yavaş dönen yel değirmenleri bulunan bir yarış teması olacak. Ayrıca yeni bir seviye olan Büyük Hayranlar’ı tanıtacak olan Fall Guys için takma ad değiştirme (yalnız PC’de), bölge ve dil değiştirmede geliyor. Bunlara ek olarak karakterlerinin düz yüzeylere düşmesine neden olan hata gibi oyundaki bazı hatalarla ilgilide düzeltmeler de güncellemede bulunacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image