Fall Guys’ın 2.Sezon’u, Yeni Kostüm Ve Mini Oyunlarla Orta Çağ’a Götürüyor

Ersel İsmail İSLAM
Ersel İsmail İSLAM
1 Dk Okuma Süresi

Fall Guys ‘ın 2.Sezon’u, Yeni Kostüm Ve Mini Oyunlarla Orta Çağ’a Götürüyor

Mediatonic’in bile bu kadar ilgi görmeyi beklemediğini itiraf ettiği oyunları Fall Guys’ta 2. Sezon geliyor. Eğer sezon 1 boyunca şeker renkli partilerde çok zaman ayırdıysanız muhtemelen tüm kostümleri, ifadeleri ve diğer ödülleri kazandınız. Ha kazanamadıysanız üzülmeyin, çünkü 1. Sezon ekim başında bitiyor yani sezon 2’den önce sunulan tüm ödülleri kazanmak için hala bolca vaktiniz var. Gamescom Opening Night Live’da, Fall Guys Sezon 2: Mediatonic’in battle royale’i Orta Çağ’a götürüyor. Sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir tarih yok, ancak Ekim ayında başlayacağı tahmin ediliyor.

Birkaç yeni mini oyun gösterildi, bazıları tanıdık olduğumuz halkalardan zıplamak ve bitişe kadar yarışmaktı. Bazılarıysa tamamen yeniydi, asma köprüler gibi engellerin yanı sıra Fall Guys’ın atlayabilmesi-kullanabilmesi için itmesi veya yerine iteklemesi gereken rampalar ve bloklar benzeri yapılar gibi.

Doğal olarak sezon 2’yle beraber sihirbazlar, savaşçılar ve ejderhalar gibi birçok yeni kostüm geliyor. Dilerseniz Gamescom’da yayınlanan videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir