PC

Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu

Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu 

Bethesda’nın geliştirip yayınladığı sevilen RPG oyun serisinden Fallout 76 kısa süreliğine oynaması ücretsiz oldu. Oyunu 20-26 Ekim tarihleri arasında Steam üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 26 Ekim’den sonra oynamak içinse oyunu satın almanız gerekli. Steam sayfasına ulaşmak için de bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca oyunu beğenip almak isterseniz %60 indirime girmiş durumda. 129,00 TL yerine 51,60 TL’den 27 Ekim tarihine kadar Steam üzerinden alabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricisi Bethesda Game Studios sizi çevrimiçi Fallout 76 dünyasına bekliyor. Hayatta kalmak için birlikte çalışın veya birbirinizin kuyusunu kazın. Nükleer yıkım tehdidi altındaki efsanevi Fallout evreninde yaratılmış en büyük, en dinamik dünyayı keşfedeceksiniz.

Reclamation Day, 2102. Bombaların düşüşünden 25 yıl sonra, ülkenin en başarılı ve zeki insanları arasından seçilen siz ve sizin gibi diğer sığınak sakinleri, nükleer kıyamet sonrası Amerika’ya adım atıyor. Tek başınıza veya başkalarıyla güçlerinizi birleştirerek keşfe çıkın, görev yapın, inşa edin ve Çorak Topraklar’daki büyük tehditlere kafa tutun.

Öne Çıkan Özelli̇kler

One Wasteland for All, Armor Ace ile birlikte burada!
Seviyeniz fark etmeksizin Appalachia Çorak Toprakları’nın tüm sunduklarını deneyimleyin. Çatışmalar ve ödüller seviyenize göre dengelendi, böylece kolayca takım bularak tüm dünyayı keşfedebileceksiniz. Ayrıca, rütbe atlayarak Armor Ace S.C.O.R.E. tablosundaki ödülleri açın, Daily Ops ile seviyenize göre güçlenen ödülleri kapın ve yüksek seviye Legendary Perk’lerle yeni güçlü yapılar inşa edin!

Komşu, N’aptın?

Wastelanders, Çorak Topraklar’ı kökten değiştiren çok kapsamlı ve ücretsiz bir Fallout 76 güncellemesi. Vault 76’nın açılmasından tam bir yıl sonra insanlar Appalachia’ya geri döndü. Settler ve Raider grupları hakları gördükleri dünyaya yerleşmeye ve var olduğu söylenen hazineyi bulmaya geldi. Kararlarınızın sonuçlarına katlanacağınız yepyeni bir ana görev serisine atılın, karakterlerle etkileşime girerek eşsiz hikâyelerini öğrenin, Crater ve Foundation’da grupların kurduğu yerleşim yerlerini ziyaret edin ve birbirinden güçlü yepyeni silahlarla zırhları toplayın. Yaptığınız seçimler onların kaderini belirleyecek.

Kendinizi Gösterin!

S.P.E.C.I.A.L. sistemiyle kendi karakterinizi oluşturarak yüzlerce mekâna ev sahipliği yapan yeni ve vahşi Çorak Topraklar’da kendi yolunuzu çizin. Yolculuğunuzda tek başınıza veya arkadaşlarınızla olmanız fark etmeksizin kesin olan bir şey var; yepyeni ve eşsiz bir Fallout macerası sizi bekliyor.

Yeni Amerikan Rüyası!

Taşınabilir İnşa ve Üretim Platformu’nu (C.A.M.P.) kullanarak dünyanın herhangi bir yerinde inşa ve üretim yapabilirsiniz. C.A.M.P.’iniz, kesinlikle ihtiyaç duyacağınız sığınağı, malzemeleri ve güvenliği size sağlayacak. Diğer oyuncularla eşya takası yapmak için bir mağaza bile açabilirsiniz. Ama herkesin düşündüğünüz gibi dost canlısı olmayabileceğini unutmayın.

Atomun Gücü!

İster tek başınıza ister diğer oyuncularla maceraya atılın ve en büyük silah olan Nuclear Missiles’a erişimi açın. Bu yıkım aynı zamanda, nadir ve değerli kaynaklar içeren yüksek seviye bir bölge yaratır. Atomun gücünü saklayacak mısınız, yoksa bu gücü kullanacak mısınız? Karar tamamen sizin.

Nükleer Fırtına Yaklaşıyor!

Nuclear Winter, Fallout 76 oyuncularına ücretsiz, 52 oyunculu bir PvP Battle Royale oyun modu. Atom bombaları taş üstünde taş bırakmazken Vault 51’in Overseer’ı olma yarışı da başlamış oldu. Hayatta kalan son kişi mi olacaksınız, yoksa ateş çemberine kurban mı gideceksiniz? Rütbe atlayın, özel avantajları açın ve fırtınaya göğüs germek için Fallout’a yaraşır C.A.M.P.’inizi kurun. Diğer oyuncuları ve yaratıkları avlayıp birbirinden eşsiz kozmetik ödüller kazanmak için silah, malzeme ve atom bombası arama zamanı!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-6600k 3.5 GHz /AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB /AMD Radeon R9 285 2GB or equivalent
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 3.6 GHz /AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB /AMD R9 290X 4GB
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu