Fallout Van Buren Remake Mod, Fallout New Vegas İçin Geliştiriliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

The United West Team, Fallout New Vegas için Fallout Van Buren’in bir remake versiyon modu üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Fallout Van Buren, Black Isle Studios’un geliştirdiği ama sonradan iptal edilen Fallout 3 oyununun kod ismiydi.

Fallout Van Buren Remake Mod in development for Fallout New Vegas (dsogaming.com)

Ekibe göre bu mod, Fallout Revelation Blue ismiyle geçecek. Revelation, hem Fallout NV hem de Fallout 3’ten alınma dokular, assetler ve oyun motorlarını kullanacak. Ancak ağırlıklı olarak oyun gelişiminde ilk sürüm Fallout NV mekanikleri entegre edilecek. Ayrıca ekip, Fallout 2’deki bazı klasik silahları da eklemeyi planlıyor.

Mod şimdilik oldukça erken bir yapıda olsa da United West, yakın zamanda bir demo çıkarmayı ümit ediyor. Bu demo, Tibbets Prison Facility’deki birkaç görevi kapsayacak. Buna rağme mod, Fallout NV’ı direkt olarak konu almayacak. Temelinde Van Buren ve NV çoğunlukla aynı karakterlere ve hikaye gidişatına sahip olduğu için ekip, hikayeyi 2253 yılında geçirecek. Modun açıklanma videosunu altta izleyebilirsiniz.

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image