Far Cry 6 Çıkış Tarihi Ve Fragmanları Yayınlandı

Çağrı Ertürk
Çağrı Ertürk
2 Dk Okuma Süresi
Far Cry 6 Çıkış Tarihi Ve Fragmanları Yayınlandı 
Dün Türkiye saati ile 22.00 da gerçekleşen Ubisoft Forward etkinliğinde Far Cry serisinin yeni oyunu tanıtıldı. Far Cry 6’yı PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store, Uplay, ve Stadia için duyuruldu.

Oyunun tanıtım bülteni:

Zamanın geçmişte kaldığı bir tropikal cennet olan Yara’ya hoş geldin! Yara’nın diktatörü olan Anton Castillo, oğlu Diego göreve hazır bir şekilde yanındayken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme niyetindedir. Günümüzde geçen adrenalin dolu bir gerilla mücadelesine kendini kaptır ve rejimlerini yerle bir et.

ÖZGÜRLÜK İÇİN SAVAŞ
Yara yerlisi Dani Rojas olarak, ülkeyi kurtarmak için gerilla savaşçısı olun.
YARA PARAMPARÇA
Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza’da Anton’un askerlerine karşı savaş.
GERİLLA ATEŞ GÜCÜ
Zalim rejimi yerle bir etmek için, el yapımı silahları, araçları, Amigosları ve yeni Fangs for Hire’ı kullanın.

 Far Cry serisinin yeni oyunun tanıtım videosunun sızdırılmıştı ve bu sızıntı ile birlikte oyuna ait ilk detaylar ortaya çıkmıştı. Bilgilere göre Ubisoft tarafından geliştirilmekte olan Far Cry 6’nın PlayStation 4 sürümünü satın alan oyuncular, PlayStation 5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltme de yapabilecekler.

Far Cry 6, 18 Şubat 2021’de PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox One, Uplay, Uplay+, Epic Games ve Stadia’ya çıkacak.

Sinematik Açılış Fragmanı:

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir