Fast & Furious Crossroads Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ersel Ay
Ersel Ay
2 Dk Okuma Süresi

Fast & Furious Crossroads Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sinema sektöründe birçok başarısı bulunan yapımın ikinci video oyunu olacak olan Fast & Furious Crossroads yayınlanan fragmanı ile hayranlarını bir nebze hayal kırıklığına uğrattı.

Yapılan yorumlarda ve fragmanı izlediğimizde görüntü kalitesinin düşük olduğu aşikar bir şekilde belli oluyor. İlk defa denenilecek olan üç yönlü çok oyunculu mod ise merak uyandıran başka bir kısım. Oynanış olarak ilk oyunu Fast & Furious Showdown gibi bize heyecan dolu anlar yaşatacağından emin olduğum oyun,  7 Ağustos‘ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oyunun resmi tanıtım yazısı ise şöyle :

Fast & Furious destanının yeni bölümünde uluslararası bir suç örgütünü avlayıp planlarını altüst ederken durmak bilmeyen sinematik bir aksiyona hazır olun. Adrenalin dolu hareketler ve soygunlar, ekipmanlar, egzotik bölgeler, arabalar ve filmden kahramanlarla Fast & Furious Crossroads sizi aksiyonun merkezine bırakıyor.

Fast & Furious evreninde resmi hikayeye dayanan yeni bir bölümü oynayın
Oyun içindeki karakterlerini gerçekçi bir şekilde yeniden oluşturmak için tamamı orijinal film oyuncuları tarafından seslendirilmiş Fast & Furious kahramanlarından Dom, Letty ve Roman ile aksiyona hazır olun.

Tüm arabalar ve ekipmanlar için hazır olun
Resmi Fast & Furious araba koordinatörü Dennis McCarthy’nin iş birliğiyle eklenen araçlarla takipler, kaçışlar, yoldan çıkarma eylemleri ve soygunlara dayalı bir oynanışa sahip uluslararası bir hikaye.

Eşsiz çok oyunculu eğlence için ekibinizi kurun
Arkadaşlarınızla ekibinizi kurun ve arabalarla dolu bir kaos yaşamak için çevrimiçi oynayın. God’s Eye benzeri MOSAIC sistemiyle tüm durum bilgilerinizin, eşleşme geçmişinizin, başarılarınızın, kupalarınızın ve daha fazlasının yer aldığı Fast & Furious Crossroads deneyiminizi takip edin ve arkadaşlarınızla karşılaştırın.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Merhaba, öncelikle adım Ersel, 21 yaşındayım. Şu anda Dil ve Konuşma Terapisi öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli oyun dünyasındayım. Daha çok aksiyon bazlı story modlu oyunlar oynuyorum. Burada size duygu, düşünce ve tecrübelerimi aktarmak istiyorum.Umarım yazılarım hoşunuza gider. Sağlıcakla kalın efendim. :)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir