Fatal Frame: Maiden Of Black Water Bu Yıl PC’ye Geliyor

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

KOEI Tecmo, Fatal Frame: Maiden Of Black Water’ın 2021’de PC’ye geleceğini duyurdu. Oyun PC için Steam üzerinden satışa sunulacak. Aynı zamanda yayınlanan fragmanda oyunun PlayStation 4/5, Xbox One Xbox Series S/X ve Nintendo Switch için de çıkış yapacağı görülüyor.

Oyun için genel bir bakış ve özet geçecek olursak da şunları söyleyebiliriz. Fatal Frame: Maiden of Black Water, oyunculara ürkütücü Mt. Hikami; tuhaf ve talihsiz olayların musallat olduğu kutsal bir yer. Yuri Kozukata, Ren Hojo ve Miu Hinasaki’nin gözünden kaybolanlar bazı kişileri bulmak için dağı keşfederken karşımıza çıkan hayaletleri kadraja alıp çekme gibi büyük bir özelliğe sahip olan benzersiz bir kamera ve bir el feneri ile birlikte ilginç anları yakalamaya çalışacağız.

Oyun, daha da korkunç ve sürükleyici bir deneyim sunan en son donanım gelişmelerine uyacak şekilde yükseltilmiş görseller içerecek. Ek olarak, oyuncuların çeşitli sahnelerde karakterler ve hayaletler kurmasına ve mükemmel ürkütücü resmi oluşturmak için pozlarını ayarlamasına olanak tanıyan yepyeni bir Fotoğraf Moduna sahip olacak. Aynı zamanda, ana kahramanlar için bir dizi yeni kostüm de oyun içerisinde yer alacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image