Final Fantasy 16’nın Gösterilebileceği Tokyo Game Show Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Square Enix, 50 dakika sürecek bir etkinlik olan Tokyo Game Show’u resmen doğruladı ve Final Fantasy 16 geliştiricilerinin yorumlarına göre de oyunla alakalı bir güncellemenin paylaşılması yapılan planlamalar arasında.

Tokyo Game Show 2021’de Final Fantasy 16 olacak mı?

1 Ekim tarihinde düzenlenecek olan Tokyo Game Show 2021, TSİ 13.00’da başlayacak ve bir saatten az sürecek. Etkinliğin resmi tanıtım yazısına göre TGS, “önceden duyurulan bilgilerle birlikte gelecek oyunlar hakkında güncel haberleri” içerecek.

Final Fantasy 16

Geçen ay FF16’nın yapımcısı ise Square Enix’in bu aksiyon RPG oyunuyla alakalı mutlaka bir bilgi paylaşmak istediğini ama etkinlik tarihine kadar yetişip yetişemeyeceklerinden emin olmadığını ifade etmişti.

Final Fantasy 16, bildiğiniz üzere geçen ay PS5’e özel bir oyun olarak açıklanmıştı. FF14 ve The Last Remnant oyunlarının da direktörü Hiroshi Takai tarafından yönetilen oyun, Mothercrystals ismindeki kristallerin bulunduğu kocaman dağların olduğu Valisthea’da geçecek.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir