E3 Konferansında Duyurulan Final Fantasy Origin’in Demo Sürümünde Beklenmedik Hata

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

E3 konferansları adı altında dün gerçekleşen Square Enix Presents etkinliğinde duyurulan Team Ninja’nın geliştirdiği Final Fantasy spin-off oyunu Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin biraz olaylı bir başlangıç yaptı.

Stranger of Paradise’in tanıtılmasının ardından sürpriz bir şekilde PS5’e de bir demo sürümünün geleceğinin söylenmesi oyuncuları mutlu etse de ne yazık ki bu sevinç geçici oldu zira birçok kişi oyunu yüklerken bir hata mesajı alıyor. Square Enix, durumun farkında olduklarını ve oyuncuların sabırlı olup beklemeleri gerektiğini ifade etti. FF Origin’in demo sürümünün ise dün itibariyle aktifleştirilip kullanıcılara, 24 Haziran’a kadar süre tanınması bekleniyordu. Ek olarak oyunu oynayabilenlere veya indirmeye çalışanlara da bir anket yollanarak oyuncuların bu deneyimi not etmeleri beklendi. Final Fantasy Origin’in ardındaki hikayeyi öğrenmek veya çıktığı anki duyurulan bilgilere göz atmak için sitemizdeki bu habere de tıklamayı unutmayın.

Final Fantasy Origin

Final Fantasy Origin’de kaos her yerde…

“Final Fantasy’e yeni ve sağlam bir vizyon getiren” Stranger of Paradise; PC, hem yeni hem de eski jenerasyon konsollara çıkış yapacak. Yapımcı Tetsuya Nomura, oyunun damarlarında Final Fantasy kanı aktığını ama orijinal bir FF oyunu oynandığında mutlaka aralarında farklılık olduğunu ifade etti. Oyunun duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Bunun yanında oyunla alakalı ekstra bilgiler için resmi siteyi ziyaret etmeyi de unutmayın!

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir