Kategorilendirilmemiş

Final Fantasy VII Remake ve Marvel’s Avengers Ertelendi

Final Fantasy VII Remake ve Marvel’s Avengers

Square Enix firmasının merakla beklenen iki oyunundan biraz can sıkan bir haber geldi. Final Fantasy VII ve Marvel’s Avengers çıkış tarihleri ertelendi.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre, 3 Mart’ta çıkması planlanan Final Fantasy VII Remake’in çıkış tarihi 10 Nisan’a, 15 Mayıs’ta çıkması planlanan Marvel’s Avengers ise 4 Eylül’e erteledi.

Final Fantasy VII Remake için, firmanın prodüktörü Yoshinori Kitase, “Bu zor kararı, kendimize ekstra birkaç hafta daha vererek oyunu son kez düzenlemek ve sizlere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için aldık. Tüm ekip adına herkesten özür dilemek istiyorum zira bu erteleme oyunu biraz daha beklemek zorunda kalacağınız anlamına geliyor.” açıklamasını yaptı.

Marvel’s Avengers içinse, Square Enix’e bağlı Crystal Dynamics’ten, “Crystal Dynamics olarak amacımız her zaman en iyi Avengers oyun deneyimini sunmak olmuştur. Bu hedefe ulaşmak için Marvel’in Avengers’ın çıkış tarihini 4 Eylül 2020’ye taşımak zor bir karar aldık .

“Hayranlar olarak, bu efsanevi karakterlerle çalışmak bir onur ve ayrıcalıktır ve bu Süper Kahramanların bizim için ve dünyadaki Gerçek İnananlar için ne anlama geldiğini biliyoruz.

Size Marvel’s Avengers vizyonumuzu sunmaya başladığımızda, yıllarca orijinal bir hikaye odaklı kampanya sunmayı, işbirliği yapmayı ve ilgi çekici içerikleri sunmayı taahhüt ettik. Bu amaçla, bu ek geliştirme süresini, taraftarlarımızın beklediği ve hak ettiği yüksek standartlara göre ince ayar yapmaya ve parlatmaya odaklanarak harcayacağız.

Marvel’in Avengers’ında çalışan dünya çapındaki ekipler bize gösterdiğiniz desteği içtenlikle takdir ediyorlar . Heyecan ve geri bildiriminizle gelişiyoruz ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Gecikme için özür dileriz. Beklemeye değeceğinden eminiz.” açıklaması geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu