MOBİL

Five Nights at Freddy’s ‘in Yapımcısı Oyunun Hayranlarıyla Birlikte Yeni Projelere Başlıyor

Five Nights at Freddy’s ‘in Yapımcısı Oyunun Hayranlarıyla Birlikte Yeni Projelere Başlıyor

Five Nights at Freddy’s korku oyun serisinin yapımcısı Scott Cawthon, FNaF hayran kitlesiyle “devasa bir işbirliği” üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

“Selam gençler. Size bir süredir üzerinde çalıştığım küçük projeden bahsetmek istiyorum. Bu projede FNaF topluluğundaki en popüler isimlerden bazıları ile işbirliğinde çalıştım.” “Bu toplulukta yaratılan bazı büyük fan yapımı yan evrenler var ve bunların devam ettiğini görmek istiyorum; bu yüzden bu oyun serilerindeki yeni oyunların geliştirilmesi için kendi paramı ortaya koyuyorum.” diyor Cawthon.

Cawthon maddi destek ve önerilerinin haricinde projelerden biraz geri kalacağını ve projenin tamamen hayranların istediği doğrultusunda yapılacağını söyledi. Tabi ki proje tamamlandığında ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak.

Ayrıca Cawthon, bazı eski yapımların remakeleri dışında yeni karakter, ses ve bölüm tasarımları ile sıfırdan oyunlar geliştirildiğini ve bunların konsollara çıkış yapmasını istediğini söyledi.

Cawthon’un en popüler isimler derken söz ettiği Five Nights at Candy’s 4, The Joy of Creation: Ignited Collection,  One Night at Flumpty’s 3, gibi yan oyunların yapımcıları. İşler iyiye giderse Cawthon daha fazla hayran yapımı ekleyip skalayı genişletmek istiyor. Sizce bu hayranlar Cawthon’un desteği ile neler yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu