Football Manager 2021 İçin Yeni Özellikler Duyuruldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Football Manager 2021 İçin Yeni Özellikler Duyuruldu 

24 Kasım tarihinde piyasaya çıkış yapacak Sports Interactive’in geliştirdiği en popüler futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2021 için yeni özellikler duyuruldu.

Bu yeni eklemeler ve iyileştirmeler sayesinde Football Manager 2021, gerçeğe yakın yönetim deneyimleri sunacak. Yönetsel becerilerinizi geliştirmek ve kulübünüzde başarı çıtasını yükseltmek için daha önce hiç olmadığı kadar yeni platform ve araçlarla oyuna ekleniyor.

Etkileşim
Başkalarının sözlerinizin etkisini hissetmesine, yenilenmiş etkileşim sistemi aracılığıyla ne tür bir yönetici olduğunuzu bilmesine izin verin. Kendinizi yepyeni hareketlerle daha önce hiç olmadığı gibi ifade edin. Çeşitlendirilmiş konuşmalarla amacınızı net bir şekilde anlatın ve basın toplantılarında, takım toplantılarında veya ofisinizde iletişim kurmanın yeni yollarından faydalanın.
Maç günü
Artık her fikstür, serinin en iyi üç boyutlu maç simülasyonu, aydınlatma ve grafik iyileştirmeleriyle gerçek bir gösteri gibi hissettiriyor. Yeni maç sonu deneyimi sizi her zamankinden daha fazla aksiyona yaklaştırıyor ve SciSports ile birlikte xG’nin (gol beklentisi) tanıtımı, eksiksiz futbol gerçekçiliğini yeni seviyelere taşıyor.
Oyuncu/Personel Alımı
Gözlem ağınızı güçlendirin ve yepyeni transfer toplantılarıyla transfer niyetinizi gösterin. Hem sonraki hamleleriniz hem de kulübün uzun vadeli transfer stratejisi için gözlemci ekibinizle aynı sayfada olun. İlk defa, bir oyuncunun kulübünüze transfer olması için temsilcisiyle doğrudan iletişime geçerek gerçek futbol dünyasında büyük anlaşmaların çoğunun nasıl yapıldığını da deneyimleyeceksiniz.
Sezon sonu
Daha önce hiç olmadığı gibi başarınızın tadını çıkarın. Yepyeni bir sezon incelemesi deneyimi, sahada ve saha dışında en iyi anları seçerken, gösterişli zaferlerden alınmış özetler ile medyanın ilgisini çekecek, güzel anlar yaşayacaksınız.  Başarılarınız için çok çalıştınız ve şimdi onlardan daha önce hiç olmadığı kadar keyif alacaksınız.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir