Football Manager 2022’nin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

SEGA ve Sports Interactive futbol menajerliği oyun serisinin yeni oyunun çıkış tarihini duyurdu. Football Manager 2022, 9 Kasım tarihinde bizlerle buluşacak. Ayrıca geliştirici ekip oyun hakkında ilk videoyu da yayınlamayı ihmal etmedi.

“Football Manager 2022’de kulübünüzün hedeflerini ve taraftarların yüksek beklentilerini karşılamaya çalışacağız. Ligin zirvesine ulaşabilmek için keşfedilmemiş yetenekleri arayarak düşük maliyetle takımımıza katmaya çalışacağız. Sakın unutmayın yetenekli oyuncuların talibi çok oluyor 🙂 Maç günlerinde takımınızı zaferle taçlandırmak için yeni taktikler ve stratejiler oluşturabileceksiniz.” açıklamasını yapan geliştirici ekip, oyunun eski sürümlerinin aksine biz oyunculara çok az detay verdi. Ancak detaylı bilgilere Eylül ayı içerisinde ulaşabileceğiz. Oyunun fiyatı da belli olmuş durumda. Steam‘de 269,10₺ fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı.

Football Manager 2022, 9 Kasım tarihinde biz oyuncularla buluşacak. Oyun PC (Steam, Epic Games, Windows Store), Android, iOS ve Switch için çıkış yapacak. Ayrıca oyun çıktığı gün Xbox Game Pass’te yer alacak.

Football Manager 2022 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, 8/8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 1.8GHz+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForece 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 – 256MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir