Square Enix’in Yeni Oyunu Forspoken İçin Grafik Bazlı PC Oynanış Videosu Yayınlandı

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
2 Dk Okuma Süresi

2022 yılında çıkışını gerçekleştirecek Square Enix’in yeni açık dünya oyunu Forspoken için grafik bazlı yeni oynanış görüntüleri yayınlandı.

AMD tarafından yayınlanan bu videoda, Luminous Productions’tan Takeshi Aramaki‘nin daha öncesinde Project Athia olarak açıklanan Forspoken oyunu hakkında biraz bahsedilirken aynı zamanda PC için oynanış görüntülerine de yer verildi.

Forspoken, AMD’nin FidelityFX süper çözünürlüğünden yararlanacak. Aramaki’ye göre bu teknoloji, oyunu 4K/60 FPS hızında ve performansında çalıştırırken önemli bir performans artışı sağlıyor. Takeshi Aramaki:

“AMD’nin GPUOpen felsefesinin tüm oyun endüstrisinin teknik standartlarını yükselttiğine ve bunun da tüm oyunculara fayda sağladığına inanıyorum. Oyuncuların Forspoken’ı deneyimlemeleri ve FSR’nin mümkün kıldığı yeni nesil grafikleri deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Ayrıca Aramak,i Forspoken için ekibin bir açık dünya oyununda şimdiye kadar görülen en yüksek kalitede görselleri, grafikleri elde etmeyi hedeflediğini iddia etti.

Square Enix, beklenen Forspoken oyununu 2022 yılında PS5 ve PC için çıkartmayı planlıyor. Her ne kadarda oyun için güçlü iddialar ve söylentiler olsa da Forspoken 2022 yılında çıkışını gerçekleştirecek güzel bir açık dünya RPG oyunu olacak gibi duruyor. Umarız Forspoken beklentileri karşılar.

Aşağıdan oyun için yayınlanan yeni videoya ulaşabilirsiniz.

Square Enix’in Yeni Oyunu Forspoken İçin Grafik Bazlı PC Oynanış Videosu

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir