Forspoken İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Square Enix'in yeni oyunu Forspoken için yayınlanan 10 dakikalık oynanış videosunda hikaye ve oynanışa yakından bakıyoruz.

Ahmet Açıkgöz
Ahmet Açıkgöz
2 Dk Okuma Süresi

İlk çıkış tarihinden bu yana 2 kez ertelelen Square Enix’in yeni açık dünya aksiyon-RPG oyunu Forspoken’dan haberler gelmeye devam ediyor.

Daha öncelerinde kısa bir oynanış videosu yayınlanan Frospoken için bu yeni yayınlanan oynanış videosu oyunun hikayesini, savaş, keşif ve ana karakterimiz Frey’in büyü yeteneklerini bizlere gösteriliyor.

Luminous Productions tarafından geliştirilen Forspoken, 24 Ocak 2023’te oyuncular ile PS5 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Forspoken

Forspoken’ın Tanıtım Bülteninden

New York’tan gizemli bir şekilde taşınan Frey Holland, kendini nefes kesici Athia diyarında kapana kısılmış bulur. Büyülü, duygulu bir bilezik açıklanamaz bir şekilde koluna sarılmıştır ve Frey, Athia’nın genişleyen manzaralarını geçmek için güçlü büyüler yapma ve sihir kullanma yeteneğini keşfeder. Frey yeni altın arkadaşına “Cuff” lakabını takar ve eve dönüş yolunu bulmak için yola çıkar.

Frey, bir zamanlar Tantas denilen hayırsever anaerklerin saltanatı altında gelişen bu güzel diyarın, dokunduğu her şeyi yıkıcı bir felaket amansızca bozana kadar öğrenir. Break, hayvanları canavarlara, insanları canavarlara ve zengin manzaraları dört tehlikeli diyara dönüştürdü. Parçalanmış topraklarının merkezinde, Tantalar şimdi çıldırmış ve kötü büyücüler olarak hüküm sürüyorlar.

Break’ten etkilenmeyen ve cevaplar için umutsuz olan Frey, onu tek umutları olarak gören son kalan Athia vatandaşlarına yardım etmeyi isteksizce kabul eder. Frey’in bu garip ve tehlikeli topraklardaki yolculuğu, onu canavar yaratıklarla savaşması, güçlü Tanta’larla yüzleşmesi ve içeriden çok daha fazlasını uyandıran sırları ortaya çıkarması gereken yozlaşmanın kalbine götürecek.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER