Hayatı Oyun Olanların Buluştuğu Platform
SOL Banner
SAĞ Banner

Fortnite 3. Sezonu Ertelendi. İşte Yeni Tarih

Fortnite 3. Sezonu Ertelendi. İşte Yeni Tarih

Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilmiş olan Fortnite, 3. Sezon için geri sayımı başlattı. Oyunun 3. Sezonu bir hafta ertelemeli olarak 11 Haziran’da oyuncularla buluşacak. Fortnite ekibi bunun hakkında bir yazı paylaştı. Açıklama:

Herkese selam,

2. Bölüm: 3. Sezon için her şeyi tamamlamaya çalıştığımız bu sürede 2. Sezon’u bir hafta uzatmaya karar verdik. 3. Sezon’un yeni başlangıç tarihi 11 Haziran Perşembe olacak. Bu esnada, 6 Haziran Cumartesi TSİ 21.00’da başlayacak Cihaz isimli tek seferlik canlı etkinliğimize göz atmayı unutmayın (Sınırlı sayıda yer var; yer tutmak için yarım saat önce gelmenizi öneriyoruz!).

Yeni sezon başlamadan önce Savaş Bileti görevlerinizi tamamlamayı ve İzbandut, Tinamit, Tehlikedi, Özgür, Midas ve İmge için görünüm seçimlerinizi kararlaştırmayı unutmayın. Yakın zamanda eklenen Bölge Ele Geçirme ve Büro Baskını görevlerini tamamlamak için hâlâ vaktiniz var.

En yeni gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya kanallarımızı takip etmeyi unutmayın. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

– Fortnite Ekibi

Fortine, PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows, Nintendo Switch ve Mac OS platformları üzerinden oynayabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.