Fortnite’a Aylık Abonelik Sistemi Gelebilir

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

Fortnite’ın geliştiricisi Epic Games, oyuna aylık ücretli abonelik eklemeyi düşünüyor olabilir. Twitter’da, sızıntılar yapan tanınmış hesap FireMonkey oyunculara yakın zamanda gönderilen bir anketi paylaşarak, tekrar eden potansiyel bir paket hakkındaki düşüncelerini sordu.

Ankette yöneltilen soru ise aylık bir ödeme planı olursa nasıl olması yönünde. Oyuncuların bu ankete ilk tepkileri kısmen pozitif.  Epic Games’in teklifi şu an için aylık 14-15$ arasında. Bu ücretin ödenmesi dahilinde aylık 1.000 V-Bux (8$), üç ayda bir gelecek battle passlere erişim hakkı (10$) yeni gelen skin paketlerine ((15-25$) ayrıca diğer oyunculardan önce sahip olacaklar) ekstra ücret ödemeden sahip olabiliceksiniz.

Battle Pass’in geldiği ay paketteki teklifleri ayrı ayrı almak size maksimum 43$’a öbür yandan diğer Battle Pass’e kadar geçen 2 ay boyunca minimum 23$’a mal olacak. Her şekilde kârlı gibi gözükse de gelen skin pakterlerini önceden bilemediğiniz için seçme şansınız olmayacak, istemeseniz de parasını vermiş bulunacaksınız.Fortnite crew pack

Elbette olumlu tepkilerin yanında birçok olumsuz tepki de var. Oyuncular özellikle Amerika dışındaki ülkelerde bu aboneliğin kendileri için kârsız olduğunu savunuyor. Neyse ki bu anket hiçbir şeyi kanıtlamıyor. Şu ana kadar Epic Games’in tutumu çok iyi gözüküyor. Böyle bir fikirleri olsa bile vazgeçebilirler. Belki de sadece oyuncuları yoklamak istemişlerdir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image