Fortnite’a Daybreak Adında Yeni Bir PvE Oyun Modu Gelebilir

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

EuroGamer, Fortnite’a gelen 16.40 yamasının içinde, Daybreak adı altında ilgi çekici birkaç dosyaya rastlamış. Açıklamalarına göre oyuna yeni bir hayatta kalma modu geliyor.

Daybreak oyun modu, Battle Royale’den bağımsız, tamamen yeni bir haritada geçiyor. Oyuncular helikopterlerini tamir edip, kaçmaya çalışırken bir yandan da NPC’ler ile savaşacak, loot ve üretim yapacak. Modun tanıtım bülteni ise bu şekilde olacak:

“Nasıl geldiğinizi hatırlamadan, bir adanın kıyısında tek başınıza ve silahsız olarak uyanıyorsunuz. Gece düşmeden ve yaratıklar yamaçlarda dolaşıp avlanmaya başlamadan önce hızla silah ve cephane arayın. Gittikçe daha düşmanca hale gelen adada, hayatta kalma mücadeleniz için paha biçilmez müttefikler olan diğer insanlara göz kulak olun. “

Fortnite’ın ilk olarak “Dünya’yı Kurtar” adlı bir PvE modu olarak çıkış yaptığını, ve ilerleyen zamanlarda da çeşitli boss savaşları ile PvE modunu kısa süreli olarak oyuna eklediğini hatırlayalım. Tamamen yeni bir haritada, yeni bir oyun modu ilgi çekici duruyor.

Yine de bütün bunların sadece sızıntılardan ibaret olduğunu unutmamak gerek. Henüz Epic Games’den bir açıklama gelmedi. Her halükarda böyle bir oyun modu görmek ister miydiniz?

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir