Forza Horizon 4, Ücretsiz Stunt Yarışı Güncellemesi Alıyor

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Sevilen yarış oyunu Forza Horizon 4, ücretsiz bir Horizon Super7 modu alıyor ve bu modun gelişiyle birlikte bir Trackmania’a dönüşüyor.

Bu yeni mod temelde şu şekilde çalışıyor; Super7 etkinliği, 7 kullanıcı tarafından rastgele veya oyuncuların isteğine bağlı hepsinden atlanabilir veya geçilebilir olan rampa, tünel gibi materyallerden oluşturulan stunt odaklı parkurlardan oluşuyor. Ayrıca, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan parkurlara da göz atabilirsiniz. Forza tarihinde bir ilk olan challenge yapılarınızı ve manzaralarınızı, istediğiniz yere yerleştirmenize olanak tanıyan Blueprint Builder ile geliştirebileceksiniz.

Kulağa gerçekten eğlenceli geliyor. Parkur’u ayarladıktan sonra, rampalar ve diğer şeyler ile onu çeşitlendirebilirsiniz. Yukarıdaki video size ne bekleyeceğiniz konusunda iyi bir fikir veriyor, temelde Trackmania ve GTA Online’ın stunt yarışları gibi.

Stunt oluşturmak için kullanılan araçlar biraz Forza Horizon 3’ü de anımsatıyor. Ayrıca Challenge türünü, günün saatini, hava koşullarını ve challenge’da ne tür müzik kullanacaksınız gibi seçenekleri de ayarlayabilirsiniz.

forza horizon 4 2

Turn10 Studios’un eğlenceli yarış oyunu Forza Horizon 4’e yeni gelen güncelleme oyun sahiplerine ücretsiz olacak. Ayrıca, Oyunu daha eğlenceli yapacak diye düşündüğümüz bu mod, 8 Aralık’ta, yani bugün kullanıma sunulacak.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir