Forza Horizon 5 için Yeni Özellikler Duyurulan Bir Yayın Yapıldı

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

Forza Horizon 5’in yaratıcıları tarafından düzenlenen “Let’s Go!” adlı yayın dün gerçekleşti ve çıkışı yaklaşmakta olan oyunun yeni özelliklerini sundu. Yayın sırasında ortaya çıkan en büyük yenilik, oyunda uygulanacak olan sezonların mekanikleri oldu.

Forza Horizon 5 Yeni Yayını

Playground Games’teki geliştiriciler, özelliğin battle royale oyunlarından bilinen sezonlara benzer bir çizgide çalışacağını açıkladı. Forza Horizon 5’te bunlara “Seri” adı verilecek. Sonraki her Seri’de, üzerinde hareket edeceğimiz haritanın görünümünü ve içeriği de etkilenecek. Oyuncuların sanal Meksika’nın kademeli olarak gelişmesini bekleyebileceklerini söyleyebiliriz . Bu aynı zamanda mevsimlerin oyunu Forza Horizon 4’ten daha fazla etkileyeceği anlamına geliyor.

Değişikliklere Horizon Stories görevleri de dahil edilecek. Gösteri sürüşü, Top Gear ve diğer modlar ile ilgili bir dizi zorluk artık çok daha kapsamlı ve ilgi çekici olacak. Ayrıca oyun içinde haritalar daha az doğrusal olacak yani bu sefer yarışlarda çok farklı yol seçeneğimiz olacak.

Buna ek olarak, yaratıcılar “Back to the Future” hayranları için harika haberler paylaştılar. İkonik DMC DeLorean oyunda olacak. Ayrıca oyunda kilidini açabileceğimiz başarımların bir listesi yayınlandı. Bunu Xbox web sitesindeki makalede bulabilirsiniz.

forza horizon 5

Forza Horizon 5, bu yıl 9 Kasım’da piyasaya sürülecek. Oyun PC, Xbox One ve Series X/S’te çıkışını gerçekleştirecek. Dilerseniz oyunun sistem gereksinimlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir