Forza Horizon 5’ten Yeni Yarışları Gösteren Video Geldi

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
4 Dk Okuma Süresi

Youtube’de “Don Joewon Song” isimli kullanıcı Forza Horizon 5’ten 18 dakika uzunluğunda yeni bir video paylaştı. Bu video sayesinde Storm Expedition ve 2 yeni yarış görüyoruz.

Forza Horizon 5’te Meksika’nın eşsiz manzaralı açık dünyasında muhteşem arabalarla yarışıyoruz. Kullanabileceğimiz 100lerce araba bulunuyor. Meksika’nın sürekli aktif ve canlı atmosferinde eğlenceli yarışlarda araba kullanıyoruz.

Forza Horizon 5 fotogrametriden faydalanacak. Bu teknoloji sayesinde daha detaylı dokular ve kaplamalar bizlere sunuluyor. Şimdiye kadar oyundan gelen bilgiler ışığında Forza Vista yalnızca ışın izleme teknolojisine sahip olacak. Bu da demek oluyor ki oyun oynarken herhangi bir Işın İzleme efektini oyun üzerinde kullanamayacağız ve göremeyeceğiz. Üstelik oyunda bulunan modlarda da böyle bir destek bulunmuyor.

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5, eşsiz grafikleri ile Kasım ayında PC ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Oyunda çapraz platform desteği bulunacak ve oyun çıkış yaptığı gün Game Pass’te ki yerini alacak. Ayrıca oyunda yer alacak arabalar da açıklanmıştı. Dilerseniz o haberimize de bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
  • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz / Intel i5 750 @ 2.67Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia 650TI / AMD R7 250x
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

Oyunun Tanıtım Bülteni

Efsanevi Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesiyle birlikte sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika’nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaralarını keşfedin.

Bu Sizin Horizon Maceranız
Meksika’nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaraları eşliğinde, dünyanın en iyi araçlarının yüzlercesiyle beraber sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla dolu nefes kesici seferlere önderlik edin.

Bu, Çeşitliliklerle Dolu bir Dünya
Çarpıcı kontrasta ve güzelliğe sahip bir dünyayı keşfedin. Canlı çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş plajları, geniş kanyonları ve karlı kaplı yüksek volkanik dağı keşfedin.

Bu, Macera Dolu bir Açık Dünya
Sevdiğiniz aktivitelere katılım yapmanız üzerine sizi ödüllendiren yüzlerce mücadeleyi içeren yoğun bir karşılaşmanın içine dalıverin. Yeni karakterlerle tanışın ve onların Horizon Hikâyelerinin akıbetini belirleyin.

Bu, Gelişen bir Açık Dünya
Meksika’nın benzersiz, dinamik mevsimleri her hafta dünyayı değiştirirken yükselen toz fırtınaları ve şiddetli tropikal fırtınalar gibi hayranlık uyandıran hava durumu olaylarına şahit olun. Yeni etkinlikler, mücadeleler, koleksiyon eşyaları, ödüller ve keşfedilmeyi bekleyen bölgeler için oyuna sık sık uğrayın. Her sezon biri diğerine asla bezemeyecek şekilde eşsiz olacak.

Bu, Sosyal bir Açık Dünya
Diğer oyuncularla takım oluşturun. Sizi ve arkadaşlarınızı aksiyonun içine çeken ve menüler, yükleme ekranları veya lobiler olmadan eğlenmenizi sağlayan keyifli, üst düzey mücadelelerden oluşan ve ardı ardına devam eden eğlenceli bir serinin tadını çıkarmak için Horizon Arcade’e girin. Horizon Açık’ta ve Turlarda yeni arkadaşlar edinin, yeni topluluk hediye paylaşımıyla yaratıcılığınızla oluşturduğunuz eserlerinizi paylaşın.

Bu, Sizin Açık Dünyanız
Özel yarışlar, mücadeleler, gösteriler ve tamamen yepyeni oyun modları yaratmak da dâhil olmak üzere, güçlü, yeni EventLab oyun araç setiyle kendi eğlence anlayışınıza hitap eden eserler oluşturun. Açılır tavanları açma ve kapama imkânı, fren kaliperlerini boyama ve daha fazlasını içeren yeni seçeneklerle araçlarınızı her zamankinden daha çeşitli şekillerde özelleştirin. Toplulukla, oluşturduğunuz özel eserleri paylaşmak için yeni Hediye Paketleri özelliğini kullanın.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir