Frontier Developments, F1 Manager 2022’yi Duyurdu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Jurassic World Evolution ve Elite serileriyle tanınan stüdyo Frontier Developments, Formula 1’de yarışan bir takımının yöneticiliğini üstleneceğiniz yeni oyunu F1 Manager 2022’yi duyurdu.

Bu senenin yaz aylarında PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden çıkış yapması planlanan oyunda resmi lisanslı gerçek pistler, takımlar, arabalar ve yarışçılar yer alacak. Oyundaki göreviniz sadece yarışmak olmayacak. Başarıyı yakalayabilmek için hem teknik ekibinizi, hem de finansal olarak takımınız yönetmeniz gerekecek. Görevleriniz arasında ayrıca araçları modifiye etmek ve yarışlar sırasında, örneğin değişen hava koşullarına göre taktiksel planlamalara yardımcı olmak da yer alacak.

Oyunun geliştiricisi Frontier Developments’ın açıklamasına göre F1 Manager 2022, stüdyonun ilk lisanslı spor oyunu ve olağanüstü gerçekçilik sağlamak için Formula 1’den insanlarla yakından çalıştıklarını söylüyorlar.

F1 Manager 2022 Duyuru Fragmanı

F1 Manager 2022 Tanıtım Bülteni

Resmî lisanslı F1® Manager 2022’de Formula 1®’e damga vur. Ekibini seçip 2022 personel ve sürücü kadrosuyla patron ol. F1® Manager 2022’yi sadece oynamakla kalmayacaksın, tam F1® lisansı ve gerçeğe yakın sunumla onu yaşayacaksın da.

F1 Manager 2022

Kariyer – En İyisi Ol
Formula 1® için cesur ve yeni bir çağda, yeni bir hikâye yaz. F1® takımını seç ve resmî 2022 yarışları boyunca yolculuğuna gridin arkasından başlayarak veya pol pozisyonunda yer alarak takımını zafere ulaştır; F1® Manager’de seçim sana ait. Görevin, sezon hedeflerine ve uzun vadeli hedeflerine ulaşarak yönetim kurulunu etkilemek, takımının başarısını gelecek yıllarda güvence altına almak.

Genel Merkez – Takımını Kur
Teknik ekibin, yarış operasyonlarının kalbidir. Yarışlar arasında takımının her detayını Genel Merkezden kontrol et. Yıldız sürücülerinin ve personelinin performansını incele, mali durumunu iyileştir ve yaklaşan yarışlarda kendine ekstra avantaj sağlamak için rakip takımlardan sınıfının en iyisi personeli keşfet.

Fabrika – Arabanı Mükemmelleştir
2022’nin çarpıcı yeni araba tasarımlarını keşfet ve rakiplerine her zamankinden daha yakın yarış. Sıradaki yarışa hazırlanmak için arabalarına yeni parçalar tak. Sıradaki pistlerde avantajlar elde etmek için mühendislik yaklaşımını seç; iyi dengelenmiş bir sistem mi geliştireceksin, iyileştirilmesi gereken alanlara mı odaklanacaksın yoksa performansın belirli yönlerini mi geliştireceksin?

F1 Manager 2022

Yarış – Stratejini Oluştur ve Uygula
Işıkların söndüğü andan damalı bayrağa kadar kontrol sende. Pit stratejisinden lastik seçimlerine ve sürücü çağrılarına kadar tüm kararlar senin elinde. Yaklaşımını planla, hava durumu ve değişken pist koşulları gibi dinamik yarış olaylarına karşı hamle yapmaya hazır ol. Gerçek hayattaki yayın kalitesinde sunulan resmî F1® yarışının, aşırı gerçekçi simülasyonuna kendini kaptır.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir