Future Games Show Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

GamesRadar+’ın düzenlediği, bir çok oyunun tanıtımının yapıldığı etkinlik, Future Games Show 25 Mart’ta düzenlenecek.

Future Games Show, Dünya genelinde yaşanan pandemiden dolayı pek çok yeni baığmsız oyun etkinlikleri ortaya çıktığı zamanlara da çıkan E3 gibi büyük fuarların yerini doldurmaya çalışan etkinliklerden birisi. Future Games Show’u, GamesRadar+ yapmıştı ve bize bir nebze olsun keyifli bir etkinlik yaşatmışlardı.

Bu yıl ise yapımcılar daha iddialılar. Çünkü 30 yayıncı firmanın katılacağı söylendi. Bağımsız bir etkinliğe göre büyük bir katılımcı sayısına sahip olan bu etkinliğe tabi ki de katılanların pek çoğu bağımsız oyun geliştiricileri, lakin SEGA, Team 17, Warner Bros ve EA gibi devasa firmalarda bu etkinliğe katılacaklarını duyurdu. Etkinlikte yeni oyun duyuruları, oynanış videoları, fragmanları, tanıtımları ve röportajları olacak. 40 civarında oyun ile ilgili detayları görebileceğiz.

Ayrıca etkinliği oyunlardan tanıdığımız insanlar sunacak. Resident Evil 3 Remake’te Jill Valentine ile Carlos Oliveira’yı seslendiren Nicole Tompkins ve Jeff Schine. Resident Evil Village’da Chris Redfield’ı seslendiren de Jeff Schine bunlardan bazıları.

Burada önemli bir detay mevcut; Chris Redfield’ın seslendirmeni de bulunacak ve bu da akıllara şu soruyu getiriyor: Bu etkinlikte Resident Evil Village’ı görme fırsatı yakalar mıyız?

Son olarak etkinliği GamesRadar+’ın TwitchFacebookYouTubeTwitter  sosyal medya hesaplarından veya  GamesRadar+ üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir