GameX 2022’de Aleyna Tilki Rüzgarı Esecek

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Aleyna Tilki, GameX 2022’de oyun severlerle 21 Mayıs Cumartesi günü bir araya gelecek. Son çıkardığı şarkısı “Take It Or Leave It” ile büyük ilgi gören Aleyna Tilki, 21 Mayıs Cumartesi günü GameX 2022’de 12 kişilik orkestrası ile birlikte hayranları için konser verecek.

21 Mayıs Cumartesi günü PUBG Mobile’ın 1.000 m² dev stant alanında oyun severlerle buluşacak olan Aleyna Tilki’nin yanı sıra birçok influencer, YouTuber, streamer, sürpriz isim konuk olacak ve birbirinden renkli şovlarıyla fuar alanını adeta görsel şölene çevirecek. Aynı zamanda PUBG Mobile, GameX 2022 ziyaretçilerine 4 gün boyunca birçok etkinlik de sunacak.

PUBG MOBILE’ın düzenlediği Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası, Türkiye’nin oyun fuarı GameX’te

GameX

Dünyanın ve bölgenin en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor. Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX’te gerçekleşecek olan turnuvanın finali, 16 takım ve 64 oyuncuya ev sahipliği yapacak. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini göstereceği Yükselen Yıldızlar Turnuvası büyük finali, pandemi sonrası gerçekleştirilen en büyük offline espor etkinliğine de sahne olacak.

Turnuvada yer alan oyun severler, hayranı oldukları ünlü PUBG MOBILE yayıncılarının liginde yer alarak büyük finalde 500.000 TL ödül havuzu için yarışacak. Turnuvanın ünlü PUBG MOBILE isimleri arasında Barış G, Cemre & Nisa, Doch, Egoist Pati, Kozmik Karınca, Mezarcı, Tugay Gök ve Vural Üzül yer alıyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir