Gears of War’un Arkasındaki İsim Cliff Bleszinski Yeni Bir Şeyler Üzerinde Çalışıyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Gears of war’ın yapımcısı yeni bir oyunu Twitter üzerinden tanıttı. Ancak kesin bir oyun olduğunu söylemedi. Cliff Bleszinski 2012 yılında Epic Games’ten ayrılmış ve 2 yıl sonra, oyun yapım işlerine arena shooter tarzıyla karşımıza çıkan LawBreakers ile balıklama atlamıştı.

Bazı kullanıcılar ve forumlar oyunun anlaşılması zor olduğundan ve bu konuda bir şey yapılmadığına dair yakınmışlardı. Ancak yapımcı şirket ne kadar uğraşsa da bu işi ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Mayıs 2018’de ise Bleszinski, Boss Key Productions stüdyosunu kapattı. Bundan 4 ay sonrasında ise beklenen oldu ve oyunun serverları kapandı. Anlayacağınız üzere Bleszsinki bu oyunu yaparak büyük başarısızlığa uğradı. Bunun üstüne bir daha asla oyun yapmayacağını belirtmişti. Ancak birkaç yıl sonrasında Ocak 2020 de tekrardan bir şeyler yapmak istediğini belirten bir tweet yayınladı. Tweet te şu cümleleri kurdu:

“Yeni bir şeyler üzerinde çalışıyorum ve bunun hakkında konuşmamak bana ne kadar acı veriyor bir bilseniz. Halledebilirim, hepinizi seviyorum.” bunun üzerinden saatler geçtikten sonra bir tweet daha atan Bleszinski

“Tam bir oyun olmayabilir.” dedi bu tweet üzerine Gears of War fanları yeni bir oyun için yeşeren umutlarını tekrar kafese tıkmak zorunda kaldı, ama fanların diğer beklentisi hazır oyunlara gelebilecek güncellemeler.

https://twitter.com/therealcliffyb/status/1379614624287490051

Umarız bu sefer oyuncuları mutlu edip bir başarı kazanabilirler.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image