Haber

Gears of War Geliştiricisi Oyunun Unreal Engine 5 Demosu Gösterecek

Şimdilik yeni bir oyun gelmiyor...

Gears of War’un geliştiricisi The Coalition, GDC’ye özel (Oyun Geliştiricileri Konferansı) yeni bir Unreal Engine 5 demosu hazırlamış.

Bir saat boyunca açık kalacak GDC paneli, 20 Temmuz’da TSİ 23:20’de başlayacak. Demo, Alpha Point olarak adlandırılıyor ve The Coalition’ın Unreal Engine 5 teknolojisiyle nasıl çalıştığını, stüdyonun geliştirme ortamında bu konuda neler öğrendiğini ve yararlandığı teknolojiyi gösterecek. Maalesef ki gösteri için bir geçiş izniniz olmadıkça panele erişemeyeceksiniz.

Stüdyo bu demonun herhangi bir projenin bir parçası olmadığını, tamamen stüdyonun motorla neler başarabileceğini göstermek için yapılmış bir teknoloji demosu olduğunu tekrardan hatırlatıyor. Yeni bir oyun henüz gelmeyecek olsa da Unreal Engine 5’in ilk meyvelerini görmek, sadece geliştiriciler için değil oyuncular için de moral kaynağı olacaktır.

Ayrıca hazırlanan demo sadece Unreal Engine’i değil, yeni nesil konsol Xbox Series X’i de test etmiş olacak. Doğal olarak fazlaca terim ve teknik detay  bulunsa da, konsolun gerçekten ne kadar güçlü olduğunu görebileceğiz. 

Kaynak
GamesRadar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu