Hayatı Oyun Olanların Buluştuğu Platform

Geçen Hafta Steam’de Çıkış Yapmış, Gözünüzden Kaçırmış Olabileceğiniz 4 Oyun

Geçen Hafta Steam’de Çıkış Yapmış, Gözünüzden Kaçırmış Olabileceğiniz 4 Oyun

Ortalama bir günde, Steam’de yaklaşık bir düzine yeni oyun piyasaya sürülüyor. Doğal olarak bu oyunların takibi oldukça zor. İşte aralarından beğenebileceğiniz dört oyun.

Atom RPG: Trudograd

Fiyat: 19,99  TL

Steam sayfası

2018’de piyasaya sürülen Atom RPG, Kıyamet sonrasındaki bir dünyada geçen taktiksel RPG oyunu. Fallout, Wasteland, System Shock, Deus Ex, Baldur’s Gate gibi oyunlardan esinlenerek yapılmış. Oyun ATOM RPG: Post-apocalyptic indie game adlı oyundan ayrı bir oyun olarak satılan genişleme paketi diyebiliriz. Son olarak oyun daha erken erişimde ve şu anda %30 hazır, ancak altı ay içinde tamamlanması bekleniyor.

ESC

Fiyat: 8,92 TL

Steam sayfası

Oyunda VerdaMUCK adlı metin tabanlı bir dünyayı keşfediyoruz. Kişilik, hayaller ve rol yapma üzerine olan biraz da saykodelik bir macera oyunu. Bizim oyunu anlatmamız yerine oyunu sizin deneyimlemeniz daha iyi olacaktır.

Library of Ruina

Fiyat: 40,00 TL

Steam sayfası

Library of Ruina, “Kütüphane Savaş Simülasyonu” kavramını kullanan bir oyun. Oyunda Konukları kütüphaneye davet edip, hikayelerini ‘Kitaplar’ kazanmak için onlarla mücadele ediyorsunuz. Kitapları kütüphaneye eklemek için verdiğiniz mücadele de kartlar ve zarlara dayalı bir savaş sistemi var. Oyun daha çok hikaye tabanlı ilerliyor içerisinde bol bol konuşmalar bulunuyor. Hikayesini daha iyi anlayabilmek için önceki oyunu olan Lobotomy corporation‘a bakmak isteyebilirsiniz.

Lit: Bend the Light

Fiyat:10,35 TL

Steam sayfası

Bir ışık kaynağını, yansıtıcı yüzeyi olan objelerden sektirerek odayı aydınlatmaya çalışıyoruz. Bazı filmlerde, ışığı kullanarak çalıştırılan tarihi mekanizmaları hatırlarsınız. Oyun, bu mekanizmaların gelişmiş bir puzzle versiyonu gibi. Oyun son derece sakin rahatlatıcı bir yapıda müzikleri ile bu ortamı iyi destekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.