Geçen Hafta Steam’de En Çok Satanlar – 6 Yıllık Battlefield 1 Tekrar Listede

SteamDB verilerine göre, 31 Ekim - 6 Kasım haftasında Steam'de en çok satanlar listesine 6 yıllık oyun olan Battlefield 1 girmeyi başardı.

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Bir haftayı daha geride bıraktık. 31 Ekim – 6 Kasım haftasının geride kalmasıyla da SteamDB verilerine göre Steam’de en çok satanlar belli oldu. Önceki hafta, Steam Deck’in aylardır süren zirvedeki yerine son veren Call of Duty: Modern Warfare 2 geçen hafta da en çok satanlar zirvesinde.

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin zirvedeki yeri dışında listeye girmesi ile dikkat çeken oyun ise 6 yıl önce çıkış yapan Battlefield 1 oldu. Tabii bundaki en büyük etken oyunun şu an Steam’de 88% indirimle 279,99 TL yerine 33,59 TL’ye satılıyor olması.

Ayrıca 8 Kasım’da çıkış yapacak Football Manager 2023, 25 Ekim’de çıkış yapan Victoria 3 ve 21 Ekim’de çıkış yapan Persone 5 Royal, önceki hafta olduğu gibi geçen hafta da en çok satan oyunlar listesinde kalmayı başardılar.

call of duty modern warfare 2 Steam'de en çok satan

Steam’de en çok satan İlk 10 şu şekilde:

  1. Call of Duty: Modern Warfare II
  2. Steam Deck
  3. Call of Duty: Modern Warfare II
  4. Call of Duty: Modern Warfare II
  5. Cyberpunk 2077
  6. Battlefield 1
  7. Football Manager 2023
  8. Victoria 3
  9. Persona 5 Royal
  10. New World

NOT: Oyunların bazıları birden fazla kez listede yer alabiliyor. Bunun sebebi, Steam’de farklı paketler ve farklı sürümlerle satışta olmasından kaynaklan

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir