Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Çağrı Ertürk
Çağrı Ertürk
3 Dk Okuma Süresi

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu 

Bu yazımızda geçen hafta yeni çıkış yapmış olan, gözünüzden kaçmış olabilecek beş farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta.

Bu arada önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz oyunlara bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Paylaşımlarım ne yazık ki ufak bir kesintiye uğradı ama umarım bir daha tekrarlanmayacak şekilde sizleri bu oyunlarla buluşturmaya devam ederim, dilerseniz gelin hep birlikte listemize geçelim.

1-) Truck and Logistics Simulator

Fiyatı: 51,84 TL

Steam Sayfası

Eğer Euro Truck Simulator serisi gibi çeşitli yük taşıma lojistik işlerinde kullanılan araçları seviyorsanız tam size göre. Minivanlar, forkliftler, ATV’ler ve kamyonlar gibi araçları sürmeye ek olarak teslimatlar yapacak ve konvoylar oluşturabileceksiniz. Gerçekçi hasar fiziği ve farklı hava durumları olması oyunu çekici kılan diğer bir yanı.  Ayrıca platformlar arası çok oyunculu sistemi destekliyor. Steam deki ilk yorumlar oldukça olumlu sürekli güncelleme ve yeni içeriklerle yeni bir efsane olabilir.

2-) Secret Government

Fiyatı: 45,00 TL

Steam Sayfası

Dünyayı yönetmekle ilgili diğer bir strateji oyunu olan Secret Government konuyu biraz daha farklı bir şekilde ele alıyor. Dünyayı el değmeden gizli gölgeler arasında yönetmeye çalışıyoruz. Her şeyden sorumlu komplocu gizli bir toplum olan “Kardeşliği” kontrol ediyoruz. Dünyadaki nüfuzunuzu güçlendirirken, Dünyadaki ulusları ve geleceğini 18. yüzyıldan günümüze kadar kendi isteğinize göre şekillendiriyoruz. Bu şekilde Dünyaya yön verirken aynı zamanda rakip gizli toplumlarla da mücadele etmek zorunda kalıyoruz.

3-) Hylics 2

Fiyatı: 22,50 TL

Steam Sayfası

Hylics 2 türü olarak garip ama oldukça farklı bir yapımlardan biri. Fazlasıyla saykodelik ama içinde sanatsal ögelerle de harmanlanmış RPG oyunu. Kil modelleri, stop-motion animasyonu ve piksel sanatını içeriyor. Hikayesini oynayarak daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Farklı dünyalarda takılmayı seviyorsanız hoşunuza gidecek bir oyun 🙂

4-) The Almost Gone

Fiyatı: 20,00 TL

Steam Sayfası

The Almost Gone içinde diorama dolu, interaktif bir bulmaca oyunudur. Yaşam ve ölüm arasında gizemli bir duruma sahip olan kahramanımızla bulmacaları çözerek ilerliyoruz. Bu bulmacaları çözdüğümüz alanlar  oturma odalarından karanlık ormanlara kadar uzanıyor ve oyun içi görüntüler hoş bir deneyim katıyor,

5-) Geometric Sniper

ss 3ea8f24dccfe3e39e8414a78c2534f9af4177a66.1920x1080

Fiyatı: 3,36 TL

Steam Sayfası

Geometric Sniper basit bir keskin nişancı oyunu gibi gözükmekte ancak diğerlerindeki gibi aksiyonu bol yapıda değil. Oyunda farklı bir perspektiften bakacağız. Oyununa hafifçe dokunan bir hikaye ögesi de bulunmakta ancak erken erişimde olduğundan henüz bitmiş değil.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir