Genshin Impact 1.1 Güncellemesi Yeni Karakter Ve Etkinlikler Ekliyor

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Genshin Impact ekibi, oyuna yeni oynanabilir karakter, görevler, hikaye içerikleri ve 1.1 sürümünü kutlamak için yeni bir etkinlik ekliyor.

Öncelikle yeni gelen karakter Zhongli’den bahsedelim. Kendisi Liyue bölgesinden ve Geo elementini kontrol edebiliyor. Karakteri açmak için ise Macera Rütbesi 40’a ulaşmanız ve Bölüm 1: Bölüm 3 “Yeni Bir Yıldız Yaklaşımları” nı tamamlamış olmanız gerekiyor. Sonrasında bir Hikaye Anahtarı kullanarak Zhongli’nin hikaye görevi olan “Historia Antiqua Bölümü” nün kilidini açabilirsiniz. Ayrıca hatırlatalım Zyhongli oyuna eklenecek son karakter.

Yeni karakter görevlerinin yanı sıra, bir Gliding mücadelesine de katılabileceksiniz. Etkinlik 4 Aralık’ta başlayacak ve 14 Aralık’a kadar sürecek. Etkinlik boyunca, dört yıldızlı ve beş yıldızlı silahların, yeni bir Dilek türü olan Epitome Çağrısı’nın düşme olasılığı arttırılacak.

Günlük giriş etkinlikleri her zamanki gibi devam edecek, ancak Günü Yakala etkinliği bugünden 16 Aralık’a kadar her giriş yaptığınızda size yeni ödüller kazanma fırsatı verecek.

Son olarak oyuna Karakter Deneme Etkinliği eklenecek ve 22 Aralık’a kadar devam edecek. Bu etkinlik yeni karakterler, Zhongli ve Xinyan de dahil olmak üzere belirli karakterleri sınırlı bir süre için test etmenize izin verecek. Meydan okumayı tamamlayan oyuncular ödül alacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir