Geoff Keighley’den Bu Yılki Gamescom Oyun Fuarı İçin Yeni Bilgiler

Geoff Keighley, Gamescom Opening Night Live'ın geri döneceği resmi olarak açıklandı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi
gamescom

Pandemi nedeniyle birçok etkinlik ve fuar birkaç yıldır online olarak gerçkleşiyordu. Ancak bu durumdan etkilenen fuarlar ve etkinlikler yavaş yavaş fiziksele dönmeye başladı. Bu yılın başlarında hem online hemde fiziki şekilde yapılacağı açıklanan Gamescom Oyun Fuarı, 24-28 Ağustos tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek.

Gamescom Oyun Fuarı‘nın başlamasına neredeyse 1 aydan az bir süre kaldı. Oyun sektörünün saygın gazetecilerinden ve oyun fuarının yapımcılarından olan Geoff Keighley, Twitter hesabı aracılığıyla fuar hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Gamescom Opening Night Live Geri Dönüyor!!

Paylaşılan bilgilere baktığımızda ise, tahmin edildiği gibi Geoff Keighley, Opening Night Live‘ın geri döneceği resmi olarak açıklandı. Opening Night Live, fuarın başlangıcından bir gün önce 23 Ağustos Salı günü düzenlenecek. Oyuncuların katılım sağlayabileceği Opening Night Live fiziksel olarak gerçekleşecek ve oyun duyuruları, dünya prömiyerleri ve daha fazlasını sunacak.

Bu yıl ki Gamescom Oyun Fuarı‘nın katılımcı listesinde Microsoft, Ubisoft ve Bandai Namco gibi oyun dünyasının en önemli firmaları yer alıyor. Ancak Sony ve Nintendo çekimser davranarak fuara katılım sağlamayacaklarını duyurdular.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir