Ghost of Tsushima İçin Ücretsiz Multiplayer Modu Legends Geliyor

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

Ghost of Tsushima İçin Ücretsiz Multiplayer Modu Legends Geliyor

Oyunu oynayanların ya da videolarını izleyenlerin de bildiği gibi Ghost of Tsushima tek oyunculu bir oyun olarak piyasaya sürüldü, ancak geliştirici Sucker Punch, bu son baharda oyunu yeniden oynamak ve ilgiyi arttırmak için ücretsiz bir güncelleme paketi olan Ghost of Tsushima:  Legends ile 4 kişiye kadar co-op oynayabileceğiniz bir mod getiriyor. 

Öğrendiğimize göre oyuna gelecek olan Ghost of Tsushima:  Legends güncelleme paketi ana oyun sahipleri için ücretsiz olacak. PlayStation Blogundaki bir yazıya göre: “Legends, Jin’in yaşantısını hiç takip etmeyen tamamen yeni bir oyun modu. Bu modda dört savaşçı bulunacak, ayrıca düşmanlar daha fantastik olacak ve Japon halk masallarına ve mitolojisine dayanacak.”

ghostoftsushimalegends

Legends sadece 2-4 kişilik gruplarla oynanabilecek ve her oyuncu dört karakter sınıfından birini seçerek oyuna girecek. Bunlar “Samurai, Hunter, Ronin ve Assassin”. Tabi ki de her bir karakterin kendine has benzersiz yeteneklerini olacak.

Bu mod ile dört kişilik bir grupla düşman dalgası tabanlı hayatta kalma görevlerini gerçekleştirebileceğiz. Sucker Punch, Legends modunu çıkış tarihi yaklaştıkça karakter sınıfları ve özelleştirme gibi daha fazla ayrıntıyı bizlerle paylaşacağını açıkladı.

Ghost of Tsushima Legends fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir