Ghost of Tsushima PC’ye Gelebilir

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

inFamous serisinin yapımcısı Sucker Punch Productions‘ın yaptığı, geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Ghost of Tsushima, Japon tarihini iyi yansıtması, atmosferin nefes kesici olması ve savaş sisteminin eleştirmenler ve oyuncular tarafından oldukça sevilmesi, oyunu 2020’nin en iyi oyunlarından biri yapıyor. Moğolların Japonya’ya seferini anlatan Playstation özel oyunu Ghost of Tsushima’nın PC’ye gelebileceği söyleniyor.

Yakın zamanda PlayStation, Ghost of Tsushima’nın PS4 için olan fiziksel kutularının tasarımını değiştirdi. Artık “Only on PlayStation” yani “Sadece Playstation’da” yazısı tamamen silindi. Daha öncesinde PC için çıkış yapan Days Gone ve Horizon: Zero Down‘nın PS4 kutu tasarımları da değiştirilip, “Only on PlayStation” yazısı silinmişti. Bu nedenle büyük bir ihtimalle, Ghost of Tsushima’nın da PC’ye geleceği düşünülüyor.

Ghost of Tsushima

Sony, yavaş yavaş PlayStation özel oyunlarını PC’e getirmeye başladı. Hatta bundan birkaç hafta önce Uncharted 4: A Thief’s End‘in PC gelmesi sızdırılmıştı. Sıranın Spider-Man ve God of War’a ne zaman geleceğini merakla bekliyoruz…

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image