PCKONSOL

Ghost Recon Breakpoint Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint tümüyle solo veya dört kişiye kadar koop modunda oynayabileceğiz, çeşitlilik ve tehlikelerle dolu, gizemli bir açık dünyada geçen askeri nişancı oyunu.

Ghost Recon Breakpoint Bu Hafta sonu Oynaması Ücretsiz

Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’in 21-24 Ocak tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacağını açıkladı. Oyun, PS4, Xbox One, PC, Xbox X/S, PS5 ve Stadia için bu tarihler arasında ücretsiz indirilebilir olacak. Ancak 24 Ocak’tan sonra ise oyuna devam edebilmek için satın almanız gerekli.

10 gün sürecek olan Amber Sky Operasyonuna da bu günler arasında ücretsiz bir şekilde oyunu indirip katılabileceksiniz. Operasyonda ise Rainbow Six Siege operatörleriyle de oynayabileceksiniz. Oyuna ücretsiz olarak katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Amber Sky Operasyonu, Sentinel tarafından üretilen zehirli bir gazın araştırılmasına dayanıyor. Ghost ve Rainbow’un birlikte araştıracağı bu etkinlikte ise 9 yeni görev var. Operasyon bugün yayınlanan “Title Update 3.10” yamasıyla gelecek. Operasyon aynı zamanda 120’den fazla özelleştirilebilir içerik ve yeni bir hayatta kalma mekaniği içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu