Ghostbusters: Spirits Unleashed İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Ghostbusters: Spirit Unleashed'in yayınlanan yeni videosunda Prison bölümüne yakından bakalım.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi
Ghostbusters

Ghostbusters; 1984 yılından beri gerek müzikleri, gerek filmleriyle beraber birçok insanın gönlünde taht kuran markalardan bir tanesidir. Günümüzde de doğal olarak bu marka adına yeni oyunlar gelmeye devam ediyor.

Ghostbusters: Spirits Unleashed’ın Prison bölümüne yakından bakalım

Ghostbusters: Spirits Unleashed, bir kişinin yaratık olduğu ve dört kişinin de onunla savaştığı çok oyunculu türde bir yapım olarak göze çarpıyor. Dört oyuncu Ghostbusters karakterlerinden biri olarak oynarken diğer oyuncu ise seçtiği özel bir hayaleti oynuyor. 

Oyun, birden fazla haritanın yanında birbirinden bağımsız yeteneklere sahip özel hayaletleri de içinde bulunduracak. Hayalet oyuncuların amacı ise hayalet avcısı rolündeki oyuncuları korkutmak.

Tabii bunu yaparken kullanacakları çeşitli özellikler var. Prison’ın odalarına, koridorlarına bakış attığımız videoda aynı zamanda bazı oynanış ögeleri de gördük. Video içerisinde gösterilen bu özelliklerin bazıları ise şunlar:

  • Nesnelerin içine girip hayalet avcılarını korkutmak
  • Sivilleri korkutup kaçırmak
  • Köleleri çağırmak

Öte yandan hayaletlerin kendi özel güçlerinin de olacağını hesaba katarsak hayalet olma kısmında çeşitli bir oynanış göreceğiz gibi duruyor.

Ayrıca geliştirici stüdyo, oyunun çapraz oynanış desteğine sahip olacağını da söyledi. Ek olarak hayalet avcıları ve hayaleti oynayacak oyuncular kendi aralarında çevrimdışı oynama özelliği getireceğini de söyledi.

Ghostbusters: Spirits Unleashed, Friday the 13th: The Game ve Predator: Hunting Grounds’u yapan Illfonic tarafından geliştiriliyor. Yapım; 2022’nin 4. çeyreğinde PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image