Ghostrunner’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ghostrunner’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kıyamet sonrası temalı ve hızlı temposu ile dikkat çeken tek oyunculu aksiyon oyunu Ghostrunner’ın çıkış tarihi belli oldu.

505 Games ve All in! Games’in yayıncılığını üstlendiği oyun 27 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Ghostrunner GIF 1
Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber hacker tarzı mega yapı ile donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) öldürme oyunudur. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırman. En aşağıdan en yukarıya çıkmak için yol bul, acımasız Keymaster’a karşı gel ve intikamını al.
Ghostrunner GIF 2
Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Keymaster Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor.

Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu.
Ghostrunner GIF 3
Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinde mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan.

Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan.

Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten son ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikayesini anlatır.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

    • İşletim Sistemi: WIN7-64 bit
    • İşlemci: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir