Bethesda’nın Bu Yıl Piyasaya Sürmeyi Planladığı Oyun Ertelendi

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

The Evil Within serisi ile ün kazanan Tango Gameworks’un Bethesda çatısı altında geliştirdiği yeni oyunu – Ghostwire: Tokyo’dan uzun zamandır ses soluk yoktu. 2021’de çıkacak bir oyunun ne zamandır sesinin soluğunun çıkmaması zaten çok şüphelendiriciydi. Sonuç olarak beklenildiği gibi, yapımcı ekip oyunu ertelediğini duyurdu.

Yapımcı Tango Gameworks, Tokyo’nun tehlikeli sokaklarında geçen oyunu mümkün olduğunca erken çıkarmayı planlıyor. Ancak, kafalarında canlandırdıklarını oyuna yansıtmak için daha fazla zamana ihtiyaç olduğu belirtildi. Ghostwire: Tokyo 2022’nin başlarında çıkış yapacak. Fark ettiniz mi, bilmiyorum ama bu sene çok az AAA oyun çıktı. Yapacak bir şey yok, bekleyeceğiz…

Ghostwire: Tokyo, 2022’nin başlarında PC ve PS5 için çıkışını yapacak.

Ghostwire: Tokyo’nun Tanıtım Bülteninden

Tokyo, şehrin nüfusunun %99’u ortadan kaybolduktan sonra ölümcül doğaüstü güçler tarafından istila edilir. Paranormal tehdide karşı savaşmak ve kitlesel kaybolmanın ardındaki gizemi çözmek için güçlü bir spektral yetenek cephaneliği kullanın.

BİLİNMEYENLERLE YÜZÜN, GERÇEĞİ KEŞFEDİN VE ŞEHRİ KURTARIN.

PLAYSTATION 5’TE YENİ NESİL GERÇEKLİK

Tango Gameworks, PlayStation 5’in gücünü ve hızını kullanarak Tokyo’nun daha önce hiç olmadığı kadar güzel, doğaüstü bir versiyonunu oluşturuyor. Her köşede ortaya çıkacak tehlikelerle dolu bir şehir.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir