Kategorilendirilmemiş

Goat Of Duty Ücretsiz Oldu

Goat Of Duty Ücretsiz Oldu

Değeri 31 TL olan Goat of Duty Steam’de ücretsiz oldu. Oyunu 31 Mart tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde daimi sahibi olabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

OYUNUN STEAM YAZISI

Uzak geleceğin zalim karanlığında, yeryüzünde bir tek keçiler varlıklarını sürdürüyor.

Her şey o korkunç nükleer kazayla başladı… Keçilere; güçlü toslamaları, yükseğe zıplama yetenekleri ve kulakları sağır eden melemelerinin yanında sahipleri olan insanları kolayca alaşağı edecek bir zekâ da bahşedildi. Dur ya, öyle olmamıştı. Aslında keçiler daha en başından zekiydi; fakat başparmakları yoktu, o yüzden de insanlığın robotları geliştirmesi için sabırla beklediler. Böylelikle onlar da… Hayır ya, böyle de değildi. Alternatif bir evrende, keçiler kudretli savaşçılardır…

Goat of Duty, hızlı ve hararetli bir çok oyunculu nişancı oyunu ve bilmen gereken tek şey bu. Boş yapmıyoruz! Karmaşık akıl oyunlarında usta olmana, farklı karakterleri öğrenmene, becerilerini eşzamanlı kullanmana, stratejik bir takım çalışmasına gerek yok… Yalnızca şeytani savaş alanları, güçlü silahlar ve soluksuz aksiyon var. E tabii bir de saçma sapan şakalar, çılgın keçi kostümleri (kendi aramızda goatstume dediğimiz görünümler) ve arkadaşlarını gönlünce troll’lemene yardımcı olacak keçi mekanikleri olacak!

  • Keçiler. Diğer keçilerle savaşan zırhlı bir keçisin. Bundan iyisi can sağlığı!
  • 2 ila 10 keçi arasında geçebilen çok oyunculu kıran kırana ölüm maçlarında yerini al.
  • Hızlı oynanış tarzı: Ne de olsa keçiler hızlı ve çevik yaratıklar. Ne var ne yok üzerine tırmanabilir, çok yükseklere zıplayabilirler.
  • Eski tip, saf nişancı deneyimi: Düşmanlarına karşı sadece sen ve becerilerin!
  • Çılgın keçi kostümlerini kuşan, keçi gibi dans et ve arkadaşlarını troll’le, savaşta onları melettiğine pişman olsunlar!
  • Dört çok oyunculu mod: Klasik free-for-all, Çilginlik, sürü savaşları (veya insanlar için team deathmatch) ve yepyeni bir mod: çılgın Fus Ro Arena
  • Farklı oyun tarzlarıyla sayısız çılgın haritayı keşfet: Fütürist bir çiftlikte evindeymiş gibi rahat et, uzak gezegenlerdeki dağları keşfe çık, kuzuların çölünü geç, korku kuyusunda tüyler ürpertici dehşetle yüzleş, uzay istasyonundan uzaklara sürüklen veya orta çağ köyünde akıllara durgunluk veren saçmalıklarla karşılaş. Daha pek çok macera da cabası!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: i3 2.6Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel Graphics Pro 580 (or equivalent)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i7 3.0Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1050Ti or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu