Goat Simulator 3 Summer Game Fest’te Duyuruldu

Dead Island 2, Goat Simulator tarzı ile oyuncular ile yeniden buluşuyor.

Ahmet Açıkgöz
Ahmet Açıkgöz
2 Dk Okuma Süresi

Oyuncuların değişik tarzı ile güldürmeye başaran Goat Simulator’ın ikinci oyunu olan Goat Simulator 3 geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Summer Game Fest etkinliğinde duyuruldu. Etkinlikte gösterilen sinematik fragmanda, 2014 yılında yayınlanan Dead Island 2‘nin fragmanını Goat Simulator tarzı ile bizlere sundular.

Oyun serinin ikinci oyunu olmasına rağmen neden Goat Simulator 3 denmesinin farklı bir anlamı var. Zira yapımcı firma oyunun 3 kişi co-op oynanabilmesinden dolayı ismini de 3 yapmayı tercih etmiş.

Peki Goat Simulator 3’te Bizleri Neler Bekliyor Olacak

Firma oyun hakkında pek fazla açıklama yapmasa da, Epic Games mağazasında oyun hakkında bir kaç bilgi veriliyor. Oyun önceki oyundan farklı kılacak en büyük özellik oyunun 3 kişiye kadar co-op desteği sunması ve oynadığımız keçiyi farklı kıyafetler ile özelleştire bileceğiz ve oyunda arkadaşlarımız ile oynayacağımız mini gameler oyun içerisinde bizleri bekliyor olacak.

Diğer anlatılan özelliklerin bir çoğu diğer oyunlardan da alışkın olduğumuz, farklı türlerde ve özelliklerde keçiler ile oynayarak daha etkili bir şekilde kaos yaratmak, haritada gizli objeleri bulmak ve daha nice özellikler.

Serinin ilk oyununu geliştiren Coffee Stain Studios, şu an Satisfactory üzerinde çalışmak ile meşgul bu nedenle oyunun geliştirilmesini, daha önceden de ilk oyunun DLC’lerini geliştiren, Coffe Stain North tarafından geliştirliyor.Oyun 2022’nin son baharında, Epic Games, Xbox One,Xbox Series S/X Playstation 4, Playstation 5 aracılığı ile oyuncular ile buluşacak.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir