Görünüşe Göre God of War, GeForce Now Servisine Dahil Oluyor

GeForce Now Resmi Twitter hesabından God of War imalı paylaşım: "Karakteri tahmin edebilir misin?"

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

14 Ocak 2022 PC oyuncuları için büyük bir dönüm noktası oldu. Çünkü PlayStation özel oyunu olarak çıkartılan God of War, bu tarihte PC oyuncularına Steam ve Epic Games Store üzerinden satışa çıktı. Playstation’ın göz bebeği görünüşe göre bu defa farklı bir platform için oynanabilir hale geliyor.

Nvidia GeForce Now resmi Twitter hesabı bugün paylaştığı bir fotoğraf ile beraber God of War’ın servise dahil olabileceğini ima etti. Evet yanlış duymadınız sisteminiz oyunu oynamak için yeterli olmasa bile oyunu PC üzerinden satın aldığınız taktirde GeForce Now servisi sayesinde oynayabileceksiniz.

God of War Geforce Now Servisine Her An Dahil Olabilir

Oyun, PC platformu için Steam ve Epic Games Store üzerinden resmi olarak alınabiliyor. Ayrıca Playstation konsol sahibi ve PlayStation Now aboneliğiniz varsa oyunu bu sayede de PC üzerinden oynayabiliyorsunuz. Ancak Resmi Nvidia GeForce Now Twitter hesabı, köşede GeForce Now logosunun görüntülendiği oyundan bir kare paylaştı. Bu kare biraz gizlenmiş ve blurlanmış olsa da God of War’ın GeForce Now’a geleceği kesin gibi görünüyor. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir