God of War Yönetmeni Hangi Süper Kahramanın Oyununu Yapmak İstiyor?

Mustafa Akman
Mustafa Akman
2 Dk Okuma Süresi

God of War Yönetmeni Hangi Süper Kahramanın Oyununu Yapmak İstiyor?

Geçen senelerde sektörün bitki örtüsü haline gelmiş olan God of War’ın kreatif yönetmeni olan Cory Balrog, ünlü  haber editörü olan Jonathon Dornbush‘un Tweet’ine yanıt verdi.

Jonathon Dornbush’un “Hayalinizdeki süper kahraman oyunu nedir ve hangi geliştirici ile yapmak istersiniz?” sorduğu soruya yanıt olarak God of War yönetmeni olan Cory Balrog hayalindeki kahraman oyununun Hawkeye olduğunu açıkladı.

İlk başta Cory Balrog hangi geliştirici ile yapmak istediğini açıklamamış, ancak Tweet’in altına yazılan yazılar ve verilen cevaplar neticesinde Santa Monica Studios olmasını istediğini açıkladı. Bunun üzerine oyuncuları heyecanlandıracak nitelikte bir merak uyandırmıyor değil. Balrog ve Santa Monica Studios bir Hawkeye oyunu getirecek midir?

Bu konu biraz tartışılır yakın zaman içerisinde çıkacağı pek olası gibi görünmüyor. Çünkü her iki kişi/kurum da şuan God of War üzerindeki çalışmalara devam etmekte. Ancak Balrog “Bu mümkün.” cevabını da verdi.

Hawkeye

Sonuçta Marvel ve Sony 2018‘de çıkartmış olduğu Spider-Man oyuncular tarafından çok sevildi ve yüksek rakam satışları gördü. Görünen o ki PS5 için bir Hawkeye oyunu çıkma ihtimali var. Peki ya sizin hayalinizdeki süper kahraman oyunu nedir ve hangi geliştirici/firmanın yapmasını istersiniz?

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image