Godfall PS4’e Geliyor, Fire and Darkness Genişletmesi ve Lightbringer Güncellemesi Duyuruldu

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Counterplay Games’in aksiyon RPG oyunu Godfall, Playstation 5 sürümüne ücretsiz yükseltme ve nesiller arası işbirliği sayesinde Playstation 4’e geliyor. Oyunun Playstation 4 sürümü, ilk ve tek genişleme paketi olan Fire and Darkness ile beraber 10 Ağustos tarihinde çıkış yapacak. Bu güncelleme ile beraber Ateş Diyarına giden ve savaşan oyuncuları görebileceksiniz.

Oyuna eklenen yenilikler sadece bu kadar değil. Oyuna Lightbringer adında ücretsiz yeni bir güncelleme, yeni bir oyun sonu modu ve bütün bunların kilidini açarak nasıl olduğunu anlatan Ateşli Yağma geliyor. Oyuna yeni kozmetik özelleştirme öğeleri de ekleniyor. Bunlar 50’den fazla Valorplate görünümü ve 40’tan fazla yeni ganimet öğeleri olarak oyuna eklenecek. Ayrıca oyuna çöpçatanlık betası da eklenecek ve oyuncuların ilk defa çöpçatanlık yoluyla bir araya gelmelerini sağlayacak.

Godfall, şuan için Playstation 5 ve PC platformlarında oynanabilir durumda. Playstation 4 sürümü Fire and Darkness, Deluxe ve Ascended Editions güncellemelerine sahip olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir