Godzilla e-Sports & MisteRNOOB Sponsorluk Anlaşmasını Duyuruyoruz

Godzilla e-Sports & MisterNOOB Sponsorluk Anlaşması

0 351

Birçok oyunda ve platformda başarılarıyla ön plana çıkmış, güzel işler başarmış ve her şeyden önemlisi emek vermiş bir kulüp olan Godzilla e-Sports ekibiyle olan sponsorluk anlaşmamızı gururla sunuyoruz. Kendilerine ilerleyen zamanlarda katıldığı turnuva ve liglerdeki başarılarının devamını diliyoruz.

Bu zamanlar güzel ülkemizde ekip işini ön planda tutup, maksadın eğlenmek olduğu ve kafaya konulan işi yapmak adına hırslanan, yeri geldiğinde bahsedilen konunun sadece bir oyundan veya spordan ibaret olduğunu belirten, dostluk çerçevesi içinde alanı farketmeksizin bir kulüp olabilmek zor bir iş. Bahsettiğimiz konu e-Sports konusu. Evet, sizlerinde gördüğü e-Sports evreninde dediklerimizi doğrulayan bir çok kulüp var. İşte bugünkü yazımızda takdirle ve gururla takip ettiğimiz Godzilla e-Sports ile olan karşılıklı sponsorluk anlaşmamızdan bahsedeceğiz.

Bizlerin gördüğü birçok doğruları ve dikkatlice bakılmadıkça görülmeyen ince ayrıntıları sizlerinde görmenizi istiyoruz. Doğru işleri yapmakta olduğumuzun farkındayız ve her zaman doğru işler yapmak için çabalıyoruz. Bizi sadece bir internet sitesi olarak görebilirsiniz ama biz daha fazlasıyız. Biz her zaman kuruluş amacımızın dışında güzel ülkemizin insanları için yararlı ve gururla temsil edebilecek kulüplerin takibindeyiz. Godzilla e-Sports kulübünün amaçlarını ve bu zamana kadar başardıklarını gözler önünde tutmadan edemiyoruz.

Kurulduğu 4 yılı aşkın süredir fırsatlarının elverdiği olanaklarıyla mükemmel bir gelişim içerisinde olduğunun farkındayız. Bu sponsorluk anlaşması ile gerçekten yaptığımız bu işin çok faydalı ve memnun edici olduğunu belirtmek isteriz. Biz her şeyden önce bir aileyiz ve sizde ailemizin birer üyesisiniz. Sponsorluk anlaşmamız ile birlikte ailemizin çevresini biraz daha genişletiyoruz.

Ailemize hoşgeldin Godzilla e-Sports. Elimizden geldiğince sizi destek olmak ve güzel işlerinizi dünyaya göstermek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu sponsorluk anlaşmamızdan önce kulübün birkaç başarısına sitemizde yer vermiştik. Açıkçası bu haberlerin ardı arkasının kesilmeyeceğinden ve başarılarınızın daim olacağınızdan sizlere olan güvenimiz tam.

Dilerseniz Godzilla e-Sports kulübünü tanımaya başlayalım.

“Godzilla e-Sports”

Godzilla e-Sports Kimdir?

Godzilla e-Sports kulübü kurulmadan önce, sohbeti hoş olan, aile ortamı barındıran ve eğlenmekten başka amaç gütmeyen bir klan olarak oyun platformuna ayak bastı. Klanın asıl amacı hem oyun oynamak hem de iyi arkadaşlıklar edinerek zamanın kalitesini arttırabilmekti.

Godzilla e-Sports’un hedeflerini yükselttiği tarih ’19 Mayıs 2016′ idi. Bu tarihte e-Sports kulübü olarak faaliyet vermeye başlayan kulüp bir çok oyuna da elini attı. İşte 4 yılı aşkın bir süredir platformlarda ‘nereden nereye’ denilecek başarılar elde eden Godzilla e-Sports kulübü, ilk girdikleri turnuvada Çeyrek Final’e kadar çıkabilmişti. İlerleyen yıllarda Finali artık ezberine alan kulüp başarılarını devam ettirdi.

Nereden nereye…

Godzilla e-Sports Kulübünün Amaç Ve Hedefleri

Kulüp Kurucusu ve Yöneticisi, Muhammet Mustafa Türkmen ve Kulüp Genel Menajeri, Emin Hüseyin Nam ile yaptığımız konuşmalarda da belirttikleri gibi, Godzilla e-Sports’un asıl amacı ve bizi birbirimize çeken doğal olarak her Türk takımının isteyeceği, Türkiye’yi global alanda en iyi şekilde temsil etmek ve o derecelere yükselmek ancak diğer takımlara nazaran bunu Godzilla e-Sports aldığı başarılarla çok istediğini bize kanıtlamış olarak görünüyor.

Godzilla e-Sports hedefini şöyle açıklayabiliriz: Boy gösterdiği yaklaşık 11 oyunda yapılan turnuvalar ve liglerde şampiyonluk yaşayarak hep bir üst kademeye çıkmaya çalışan bir ekip. Yani Godzilla kulübünün varabileceği son bir nokta yok. Elinden gelenin en iyisini vererek aşamayacağı zorlukta yok. Bunu bizlere en iyi örnekle, Zula tarafından son 2 ayda yapılan 5 turnuvada şampiyon olarak gösterdi ve hedeflerinin 6. Sezon Rekabet Ligi’ne çıkarak şampiyonluğu görmek, ardından Zula Süper Ligi ve asıl gayelerinin de global olarak yurt dışında Türkiye’yi temsil etmek olarak görüyorlar.

Godzilla Ladies” takımını kurma aşamasında olan kulüp, kadınları da oyun serüvenine katılmasını sağlıyor.  Ayrıca Godzilla kulübünün boy gösterdiği PUBG: Mobile oyununun ekibi global alanda Türkiye’yi halihazırda “Türkiye Godzilla e-Sports” adı altında temsil etmeyi bekliyor. Katılacakları PUBG: Mobile Club Open turnuvalarında sergileyecekleri oyunu dört gözle bekliyoruz.

Oyun platformunun en çok ses getiren oyunlarından Counter-Strike: Global Offensive takımını yakın zamanda açıklayacağını belirten kulüp, ilgi ve dikkat çekici bir ekip oluşturduklarını ve şuanda CS: GO takımının Boyner Cup‘ta boy gösterdiğini de belirtti. Çok kısa bir süre içerisinde de Türkiye’yi yurtdışında temsil etmek için daima hazır halde bekliyorlar.

Her zaman belirttiğimiz gibi Godzilla e-Sports kulübü asıl amacını ve kuruluş gayesini, Türkiye’yi global anlamda her alanda temsil etmek ve daha iyi başarılar için mücadele etmek olarak görüyor.
“Godzilla Ladies Takım Kadrosu”

Godzilla e-Sports Kulübü Ekibinin Boy Gösterdiği Ve Kuruluş Aşamasında Olduğu Oyunlar:

 • FIFA
 • Zula
 • Valorant
 • PlayerUnknown’s Battlegrounds
 • Counter-Strike: Global Offensive
 • PUBG: Mobile
 • Wolfteam
 • Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
 • League of Legends
 • Hearthstone: Heroes of Warcraft
 • World of Tanks

Godzilla e-Sports Kulübünün Elde Ettiği Başarıların Bazıları

Kazandığı tüm kupaları ve şampiyonlukları belirtemeyeceğimiz Godzilla e-Sports kulübünün bazı başarılarını aldık ve sizlere sunmak istedik.

“Kupa Canavarı Lakaplı Godzilla e-Sports”
 • Zula Paycell Turnuvası #1, Şampiyonluk
 • Zula Paycell Turnuvası #2, Şampiyonluk
 • Zula Paycell Turnuvası #3, Şampiyonluk
 • Zula Paycell Turnuvası #4, Şampiyonluk
 • Zula İninal Online Turnuvası, Şampiyonluk
 • Zula Rekabet Ligi 4. Sezon A Grubu 1. liğiyle Offline Turnuvasına Katılmaya Hak Kazandı.
 • Zula İninal Bahar Sezonu 4. Turnuvası, 2. lik
 • FIFA PS4 NPL Turkey League 2 (1. Sezon), Şampiyonluk
 • StriveWire Hearthstone Beginner’s Tournament, Şampiyonluk 2x
 • WoT Blitz Cup #17, Şampiyonluk  

2016 yılında bir hayal ile 3 kişi tarafından kurulmuş olan kulüp, 2017 yılında profesyonel hayata geçmeye başladı. Yeni logo ve grafik tasarımları ile yeni imajını takipçilerine yansıtmayı başaran Godzilla, 2019 yılında kurumsal kimlik değişikliğine giderek, kulüp içi ekibi 65 kişiye kadar çıkarttı ve şuanda oyuncular ile birlikte 43 kişiden oluşan bir e-Sports kulübü halini aldı. 

“Godzilla 2017 Forması”

Godzilla e-Sports & MisterNOOB

Godzilla e-Sports & MisterNOOB sponsorluk anlaşması dolayısıyla aklımızda müthiş fikirler mevcut. Her iki tarafta çok güzel bir anlaşmanın neticesinde birbirlerine her türlü desteği ve katkıyı sağlayacaktır. Tüm oyunlarda verdikleri emek ve mücadeleyi şimdiden tebrik ederiz ve nice şampiyonluklar dileriz. Güvenimizin tam ve sarsılmaz olduğu tekrar tekrar belirtmek isteriz. İlk safhada aklımıza gelen fikirlerden bazıları şu şekilde, Godzilla takımının gideceği ve katılacağı turnuvalarda beraber destek olarak hem yanlarında bulunacağız hem de e-Spor oyuncularımızla çeşitli röportajlar yapacağız. Çeşitli çekiliş ve ödüller vermeyi planlıyoruz. Sık sık etkinlik yapmayı düşünüyoruz ki eğlenceli etkinliklerle sizlerle beraber oyunların tadını çıkaralım. Bu röportajlardan ziyade, ayrıca birçok turnuva ve sizlerin e-Spor oyuncularıyla oyun oynama keyfine varmanızı sağlamayı planlıyoruz.

Yapacağımız güzel etkinliklerden, içeriklerden ve röportajlarımızdan haberdar olmak için hem sponsorumuz olan Godzilla e-Sports kulübünün sosyal medya hesaplarını, hem de bizim sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Yakın zamanda Youtube ve Twitch platformu üzerinden güzel işler bizleri bekliyor olacak.

‘MisterNOOB’ Sosyal Medya Hesapları

Twitter 

Youtube

Discord

Telegram

Twitch

‘Godzilla e-Sports’ Sosyal Medya Hesapları

– İnstagram

Facebook

Youtube

Bu güzel anlaşmanın iki taraf içinde hayırlısı olması dileğiyle.. Takipte kalın, hoşçakalın:)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.