Godzilla e-Sports Oldukça İddialı Yeni Bir Zula Takımı Kurdu!

Brz Konuk
Brz Konuk
8 Dk Okuma Süresi

Godzilla e-Sports, Zula Rekabet Ligi’nde Boy Gösterecek Oldukça İddialı Yeni Bir Zula Takımı Kurdu!

Birçok zula hayranının ve oyunseverin sabırsızlıkla beklediği haber duyuruldu. Godzilla e-Sports’un bulunduğu tüm resmi platformlardan duyurulan haberde, Godzilla ekibini Zula Rekabet Ligi’nde temsil edecek takım açıklandı. Oldukça profesyonel ve tecrübeli isimler bulunan takımda, Zula Rekabet Ligi’nde ve Zula Süper Ligi’nde daha önceden boy gösteren birçok isim var.

Özellikle çoğu insanın güçlü bileği ve sniper rolüyle tanıdığı Ahmet Rauf “Just1st” Tufan, takımın kaptanı olarak dikkatleri üzerine çekti. E-spor sahnesi için 2 yıl gibi uzun bir aradan sonra oyuna ve Zula’ya geri dönüş yapan başarılı kaptan, oldukça emin ve güvenilir bir rol sergiliyor. Zula Rekabet Ligi’ne güçlü ve hırslı bir takımla giriş yapmayı planlayan Godzilla ekibinin lig boyunca tek amacı hayallerindeki Zula Süper Ligi’ne başarılı bir şekilde çıkabilmek olacak. Ellerinden gelenin en iyisini vermeye çalışacak olan bu güçlü ekibe MisteRNOOB ailesi olarak hoşgeldinlerimizi sunuyoruz. Gelin hep beraber temsilcimiz Godzilla e-Sports’un yeni kadrosuna bir göz atalım.

 

Öncelikle ilk yaptığımız röportajda, takımın beyni ve koçu Ahmet Rauf “Just1st” Turan’ı seçtik. Zaten profesyonelliği ve güçlü oyunuyla kendini oldukça başarılı bir şekilde kanıtlamış ve fazla söze gerek duymayan bir oyuncu olduğunu kazandığı ödüllerden biliyoruz. Uzun bir aradan sonra geri dönüşüyle beraber yavaş yavaş oyuna alışan tecrübeli sniper, oyuna yeniden dönüş yapmanın ve takım hakkındaki bazı düşünceleri hakkındaki röportajımızda bizlere şu açıklamayı yaptı:

Tekrardan merhaba ZulaOyun.. Ben eskiden de bildiğiniz üzere Ahmet Rauf “Just1st” Tufan. 2015 de tanışmıştık bu harika platform ile ve yaklaşık 15-20 tane şampiyonluk hediye ettin bana ve en güzeli de Dünya Kupası 3.lüğü oldu. İşte o zamanlar en sevdiğim özelliğim “clutch” sayılarına oynamaktı bir “clutchmaster” edası ile. Yaklaşık 2 senedir senden uzak kaldım ve çok özledim.. Artık tekrar Godzilla e-Sports bünyesinde sana kavuşmanın mutluluğu içerisindeyim. Herkesin beklediği ZulaOyun yayınlarıma da başlamış bulunmaktayım. Hepinizi sevgi ve özlemle kucaklayan kaptan “Just1st”.

  • Ahmet Rauf “Just1st” Tufan

Takımın bir diğer başarılı ve tecrübeli ismi olan Mustafa Onur “Cloudson” Yurt, çoğu kişinin bildiği gibi Zula Rekabet Ligi canavarı olarak anılıyor diyebiliriz. Neredeyse tüm sezonlarda Zula Rekabe Ligi’nde şampiyonluk yaşayan ve farklı takımlarda kendine has oyununu yansıtmayı başaran Mustafa Onur “Cloudson” Yurt, yeni sezonda Godzilla e-Sports’un bir başka savaşçısı olacak. Yeni sezon hakkında yaptığımız kısa röportajda onun düşüncelerini öğrendik ve kendisini tanıdık. Bizlere verdiği demeçler şu şekildeydi:

Zula oynamaya 2017 yılında başladım. “Heavy Damage” takımı adı altında başlamıştım. İlk turnuvam da kendime 4. sırada yer bulmuştum. Sonrasında o zamanın köklü kulübü olan “ANT e-Spor” kulübüne transfer olarak Ininal Bahar Sezonu 3.turnuvasında 2. olarak bitirdim. 3 Rekabet Turnuvası Grup Finali, 1 Rekabet Turnuvası Grup Şampiyonluğu ve Tesfed Offline tecrübesiyle son zamanlarda daha da tecrübe kazandığım Zula Rekabet Ligi’nde onca başarıdan sonra yeni sezonda Godzilla e-Sports kulübü ile savaşacağım.

  • Mustafa Onur “Cloudson” Yurt

Geçmişte Beşiktaş e-Sports’tan tanıdığımız ve kendisini yeteneğiyle oldukça iyi kanıtlayan Bekir “Twoshin” Kaya, yeni sezonda Zula Rekabet Ligi’nde Godzilla e-Sports’u temsil etmek için elinden gelenin en iyisini yapacak. Birçok tecrübe ve profesyonellik kazanan Bekir “Twoshin” Kaya bizlere her seferinde yeteneğini en iyi şekilde sergilemeyi başarıyor. Yeni takımında oldukça iddaalı isimlerin başında gelen Bekir “Twoshin” Kaya, yaptığımız röportajda bizlere kendisini tanıttı ve düşüncelerini bizlerle paylaştı:

Yaşım 16, Zulayı 3 yıldır oynuyorum. İlk klanım olan “SuddenDeath`Esc” ile 1. Sezon ve 2. Sezonda Çeyrek Finalde oynadım. Rekabet turnuvasın da başarı elde eden bütün offline takımlarda boy göstermeyi başardım. Daha önceden ses getiren BJK Akademi, Vurkac`Espor, Outlaw` Espor, Team Anubis, Infinity takımlarında ve daha birçok hatırlamağım takımda yer aldım. Zuladan önce birçok FPS oyunlarında oynadım ve FPS oyunlarında tecrübe edindim ama profesyonel olarak bir hedefim yoktu. Şuan çok genç olduğumun farkındayım. Bu benim için büyük bir avantaj diye düşünüyorum. İleride daha birçok başarılara imza atacağıma eminim. Kendime ve takımıma olan güvenim tam.

  • Bekir “Twoshin” Kaya

Daha önceden ZSL (Zula Süper Lig) ve Rekabet Ligi’nde tecrübeli isimler barındıran ve takım oyununu ön planda tutarak, güçlü bir kimya ile yeni bir oluşuma adım atan Godzilla ekibinin birkaç yeni oyuncusuyla yaptığımız röportajlar ve sohbetler bu şekildeydi. Zamanla her şeyin daha iyi olacağını söyleyen takım, lig boyunca en iyi oyunla en iyi şeyi başarmayı çalışacaklarını söyledi. Takım kimyasının ve ezbere oyunun öneminin farkında olan tecrübeli oyuncular, şimdiden çok sıkı bir şekilde çalışmaya başlamış ve birbirlerini tanımak için daha sağlam adımlar atmaya başlamış olarak gözüküyor.

Takımın geri kalan bir yedek olmak üzere üç oyuncusu ise keza röportaj yaptığımız diğer oyuncular gibi onlarca başarıya ve tecrübeye sahip. Yeni oluşturulan takımda kendini kanıtlamaya çalışacak bir isim bulmak zor gibi çünkü tecrübeleriyle ve kazandıkları başarılarla bizlere adını birçok kez kanıtlamış bir ekip oluşturulmuş durumda.

godzilla kupa

Sağlam bir kadro edasıyla Zula Süper Ligi’ne çıkmak için mücadele edecek Godzilla e-Sports’un yeni kadrosundaki bir diğer isim, Burak “Pleansy” Kızılkaya. Kendini oyun aleminde oldukça profesyonel ve güçlü olarak tanıtmış olan “Pleansy”, vurduğunu indiren türden bir oyuncu olarak göze çarpıyor. Başarılı oyunlarının yanına çoğu kez clutch oyunlarını katarak renklendiren Burak “Pleansy” Kızılkaya, yeni takımda bulunduğu için ve Godzilla e-Sports’u temsil edeceği için çok mutlu ve heyecanlı gözüküyor.

Bir diğer tanıtılan tecrübeli oyuncu Ahmet “Archeva” Yalçınkaya, oldukça tanılan bir isim durumunda. Daha önceden Godzilla e-Sports takımının boy gösterdiği birçok turnuvada yer alan ve savaşan Ahmet “Archeva” Yalçınkaya, Godzilla takımının kimyası ve aile ortamına oldukça alışkın olarak gözüküyor. Uzun süre boy gösterdiği takımın birçok başarısında imzası bulunan “Archeva”, yeni takım oluşumundan oldukça heyecan duyduğunu belirterek yeniden Godzilla e-Sports adına savaşmak için oldukça hazır olduğunu söyledi.

Takımın bir diğer tecrübeli oyuncusu olan Burkan “Lamer” Doğan bizlere Bursa Espor ile kendini kanıtlamış ve ses getiren başarılı oyunlarıyla yeni oluşturulan takımda kendine yedek olarak yer bulmuş. Tabii ki yedek olarak anılmasının yanında as takıma vereceği desteği hepimiz çok iyi biliyoruz.

godzilla

Oldukça güzel işler ile gelinen noktada Godzilla e-Sports, Zula Rekabet Ligi için kendisini temsil edeceği o tecrübeli ve güzel kadrosunda oldukça iyi bir iş çıkarmışa benziyor. Bireysel anlamda birbirinden değerli oyuncular barındıran takımda tek eksiğin alışkanlık ve zaman olduğunun farkındayız.

Çok çalışmakla beraber gelecek olan her başarıdan şaşırmayacağımızı belirtiriz. Yeni takımda bulunan her yeni oyuncuya tekrardan hoşgeldin dileklerimizi sunuyor ve alınacak her başarısızlık veya başarı durumunda arkanızda olup en güçlü destekçiniz olduğumuzu unutmamanız gerektiğini belirtmek istiyoruz. Zula Rekabet Ligi’nde boy gösterecek tüm takımlara ve özellikle Godzilla e-Sports’a en içten dileklerimizle başarılarımızı dileriz. Dişiniz keskin olsun çocuklar!

 

 

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir