Kategorilendirilmemiş

Google Stadia Oyun Listesi Gün Geçtikçe Büyüyor: PUBG, Madden NFL, FIFA ve Daha Fazlası Geliyor

Google Stadia Oyun Listesi Gün Geçtikçe Büyüyor: PUBG, Madden NFL, FIFA ve Daha Fazlası Geliyor

Google, PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), Octopath Traveler ve EA – FIFA, Madden NFL, Star Wars Jedi: Fallen Order ile beş oyunu daha bulut tabanlı oyun servisi olan Stadia hizmetine geleceğini duyurdu.

Bu oyunların çoğunu bu yılın belirli zamanlarında Stadia üzerinden oyuncuların satın alması için satışa çıkartılacak, ancak Google, PUBG’nin bugün başlayacağını ve Zombie Army 4: Dead War ile birlikte Stadia Pro programının bir parçası olacağını açıkladı.

Bahsedilen oyunlara ek olarak, Google, Stadia’ya çıkacak oyunlar ise şöyle:

Rock of Ages III Make & Break: Büyük bir kaya parçasını kontrol ederek önünüze çıkan her şeyi yıkmaya çalıştığınız aksiyon kule savunma oyunu 2 Haziran’da eklenecek.

Wave Break: Suç dolu 1980’ler Miami Vice döneminde geçecek shooter unsurlarına sahip kaykay oyunu. Bu yaz ilk olarak Stadia için çıkacak.

Crayta: Çok oyunculu oyunlar oluşturup bunları aileniz, arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile paylaşabileceğiniz bir yaratıcılık oyunu. Bu yaz ilk olarak Stadia için çıkacak.

Embr: Acil durum hizmetlerinin geçmişte kaldığı ultra kapitalist bir zamanda geçen çılgın itfaiye oyunu 21 Mayıs’ta erken erişim olarak eklenecek.

Google, EA oyunları hakkında da bir basın açıklamasında bulundu ve birkaç ay boyunca oyunların Stadia’ya eklenmeyeceğini söyledi. Açıklamada bu oyunların da Kuzey Amerika için Sonbahar ve Kış yani muhtemelen Ekim, Kasım veya Aralık aylarında çıkacağı ifadelerine yer verildi.

Stadia, Google’ın yüksek donanıma gerek duymadan oyunları bulut üzerinden stream ederek oynamanıza imkan sağlayan video oyun streaming servisi. Kasım 2019’da ABD, Kanada, Birleşik Krallık ve bazı Avrupa devletlerinde hizmet vermeye başladı. Ülkemizde henüz mevcut değil. Ancak yakın zamanda gelmesini temenni ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu