Dizi/Film

Görünüşe Göre The Witcher Dizisinin 2. Sezon Çekimleri Bitmiş

Salgın nedeniyle gecikmelerden sonra, Sezon 2'nin çekimleri bitti.

Şubat 2020’de çekimleri başlayan ve özellikle pandemi nedeniyle sürekli ertelemelerin yaşandığı The Witcher dizisinin 2. sezon çekimleri nihayet sona ermiş gibi gözüküyor.

Resmi olarak çekimlerin Nisan ayı içerisinde biteceği söylenmişti. Ancak ertelemeler nedeni ile bu süre gecikti. Ancak dizinin Saç ve Makyaj Sanatçısı Jacqueline Rathorne’un 30 Mart tarihinde paylaştığı Instagram hikayesi ve attığı tweet ile çekimlerin bitmiş olabileceği yönünde düşünceler oluşturdu. Instagram hikayesinin tarihi geçmiş olsa de attığı tweet hala duruyor.

Netflix’ten dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi ama çekimlerin bittiğini göz önünde bulundurursak, artık ikinci sezonu bu sene içerisinde görebiliriz. Zaten bu yılın sonuna doğru dizinin yayınlanması planlanıyordu ancak çekimlerin ertelenmesi yayın tarihine etki edecek mi merak konusuydu. Elbette sonradan eklenecek görsel efektler ve bir sürü montaj işi de var. Bakalım yakın zamanda Netflix’ten konu ile alakalı bir açıklama gelecek mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu